

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 december 2024 |
| APK | 3 december 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.871 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Het is een mooie auto, deze Toyota Yaris uit 2024, hij heeft 9253 kilometer gelopen. De combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor prima rij-eigenschappen en een laag brandstofverbruik. In deze Toyota profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Bij de veiligheidssystemen van deze Toyota hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Longobardenweg 21 Oss. Bij Oostendorp Toyota Oss gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 16” lichtmetalen velgen machined design 'Business Plus'
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- LED mistlampen
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Luxe stoffen bekleding
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK - Fabrieksgarantie (zonder meerprijs): Dit voertuig wordt afgeleverd met de standaard fabrieksgarantie. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer informatie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): BOVAG 40-Puntencheck; Geen nieuwe APK - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Toyota Approved Occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Geen nieuwe APK; 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle:14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen.Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).
Identificatie
Referentienummer: 0568
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl


Toyota Yaris - Afscheid duurtest
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 900 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp Oss
Longobardenweg 215342 PL Oss








































