
Toyota Yaris
1.5 - 100PK Hybrid Dynamic Automaat | Navi | Camera | Lichtmetalen Velgen | Climate Control | Cruise Control | Licht & Regen Sensor | Lane Departure Warning |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2019 |
| APK | 27 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.810 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Super zuinige en betrouwbare 5-deurs!
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft!
**125 occasions — direct beschikbaar**
Op zoek naar een betrouwbare occasion in Delft of regio Haaglanden? Bij Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft vindt u meer dan 125 zorgvuldig gecontroleerde gebruikte auto’s direct uit voorraad leverbaar.
Of u nu zoekt naar een compacte stadsauto, gezins-SUV, automaat of elektrische Renault of Dacia: onze occasionspecialisten Jordi Vrijmoed en Tim Rietbroek helpen u graag bij het vinden van de juiste auto.
Waarom kiezen voor Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft?
✔ Meer dan 125 occasions beschikbaar
✔ 12 maanden BOVAG garantie
✔ 100% gecontroleerde occasions
✔ NAP gecontroleerde kilometerstanden
✔ Inruil mogelijk
✔ Financiering mogelijk nu actietarief slechts 4,9%
✔ Direct een proefrit plannen
✔ Modern en een van de grootste Renault- en Dacia dealer van Nederland
Voor extra zekerheid kiest u optioneel voor ons afleverpakket inclusief onderhoud en APK.
Als officieel E-Tech Center adviseren wij u ook graag over elektrische en hybride occasions van Renault en Dacia.
Heeft u een interessante occasion gezien? Neem direct contact met ons op of plan eenvoudig online een proefrit.
**Nieuwe Renault & Dacia modellen**
Bij Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft kunt u terecht voor de nieuwste Renault en Dacia personenauto’s en bedrijfswagens.
Of u nu zoekt naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, elektrische auto of zakelijke bedrijfswagen. Onze verkoopadviseurs Ferdi, Maikel, Melvin, Sylvano en Frank helpen u graag persoonlijk bij het samenstellen van uw ideale Renault of Dacia.
Particulier:
- private lease
- direct beschikbare modellen
- voorraad
- inruil
Specialist in zakelijk rijden en elektrisch rijden
Als officieel Renault PRO+ Center adviseren wij zakelijke klanten over:
- bedrijfswagens (Renault 4 Van, Kangoo, Trafic en Master)
- leaseoplossingen
- wagenparkbeheer
- fiscale voordelen
- elektrische mobiliteit
- bijtelling
- elektrische bedrijfswagens
- fiscaliteit
- laadoplossingen
Daarnaast zijn wij E-Tech Center voor alle elektrische en hybride modellen van Renault en Dacia.
Wilt u overstappen naar elektrisch rijden? Wij helpen u graag met advies over:
- actieradius
- laden
- subsidies
- bijtelling
- zakelijke voordelen
Plan een proefrit in een nieuwe Renault of Dacia van uw keuze!
Vanuit onze vestiging in Delft bedienen wij klanten uit onder andere:
- Delft
- Pijnacker-Nootdorp
- Westland
- Den Hoorn
- Schipluiden
- Den Haag
- Rijswijk
- Zoetermeer
- Rotterdam
- Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk
Eigenlijk heel Nederland!
Algemene opmerking:
Hoewel aan de informatie over onze internetpresentatie voor nieuwe auto's en occasions de grootst mogelijke zorg is besteed kan Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie, van welke aard dan ook.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
Infotainment
- telefoonintegratie
- Audio-installatie
Interieur & Comfort
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- hoofdsteunen actief
Overige
- Multimedia pack (Navigatiesysteem full map)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2020
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 84 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - Servicepakket - Excellent Personenauto's (€ 1.475 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 18 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bovag garantie 18 maanden (18 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Suzuki Swift vs. Toyota Yaris - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 111 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 342 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 972 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| CO2-uitstoot | 84 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Renault Delft
Exportweg 22645 ED Delfgauw









































