

Toyota Yaris Cross
1.5 Hybrid Adventure CAMERA-CARPLAY-CLIMATE
€ 26.900202240.266 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2022 |
| APK | 24 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.942 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
De Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Adventure van het bouwjaar 2022 is een stijlvolle en praktische SUV in de kleur grijs. Met zijn hybride benzine motor met een vermogen van 93 PK combineert deze auto kracht met efficiëntie. De kilometerstand van 40266 laat zien dat deze auto nog in uitstekende staat verkeert, en met zijn 5 deuren en ruime interieur biedt hij genoeg ruimte voor passagiers en bagage.
Een van de handige opties die deze Yaris Cross te bieden heeft, is de achteruitrijcamera. Hiermee kunt u eenvoudig manoeuvreren in krappe ruimtes en veilig achteruitrijden. Daarnaast is deze auto voorzien van Apple Carplay/Android Auto, waardoor u moeiteloos verbinding kunt maken met uw smartphone en gebruik kunt maken van diverse handige apps en functies.
Het interieur van de Yaris Cross is comfortabel en luxe ingericht. Zo beschikt de auto over een armsteun voor, waardoor u ontspannen kunt rijden tijdens langere ritten. De electronic climate control zorgt ervoor dat u altijd in een aangename temperatuur kunt rijden, ongeacht de weersomstandigheden buiten.
Dankzij het extra getinte glas achter geniet u van meer privacy en een stijlvolle uitstraling. Het head-up display zorgt ervoor dat u alle belangrijke informatie direct in uw zichtveld heeft, wat zorgt voor een veiligere rijervaring. Met de keyless start functie kunt u de auto eenvoudig starten zonder dat u de sleutel uit uw zak hoeft te halen.
Het navigatiesysteem full map zorgt ervoor dat u altijd de juiste route kunt vinden, terwijl de voorstoelen verwarmd zijn voor extra comfort tijdens koude dagen. Kortom, de Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Adventure is een complete en luxe SUV die u van alle gemakken voorziet tijdens elke rit. Neem vandaag nog contact op met AutoFirst Rietman Hengelo om meer informatie te ontvangen over deze fantastische auto.
Afleverpakket Standaard: € 275 (€ 275): Vertrouwd op weg!!
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Auto wassen en uitzuigen, Inspectiebeurt, Nieuwe APK keuring, Vloeistof controle, ¼ volle tankinhoud
Afleverpakket Extra: € 575 (€ 575): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 4 wiel uitlijning controle, 6 maanden Rietman garantie , 12 maand Mobiliteitsgarantie( Pechhulp Pas) Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Afleverpakket Compleet: € 875 (€ 875): Zorgeloos op weg!!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 4 wiel uitlijning controle, 12 maanden Bovag garantie, 12 maand Mobiliteitsgarantie ( Pechhulp Pas), Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Nieuwe mattenset, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Bedrijfsinformatie
Inruil mogelijk!
Belt u aub eerst even of de auto nog beschikbaar is.
Ons telefoonnummer is 0575462779
U kunt ons ook via WhatsApp bereiken op 0575462779.
Op dit vaste nummer kunt u ons gewoon appen (zakelijke app)
Auto Expert Rietman Hengelo GLD
Slotsteeg 18
7255LH Hengelo GLD
info@autobedrijfrietmanhengelo.nl
Modelreeks: jun. 2021 - jun. 2024
Referentienummer: 724
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 37.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 68 kW (93 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.197 x 1.765 x 1.517 mm |
| gewicht | 1.190 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.097 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 720 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | A |




