
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.8 VVT-i Business/Panorama dak
€ 13.9502014143.988 km


Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 januari 2014 |
| APK | 14 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.265 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Wij zijn gespecialiseerd in Toyota en Lexus. Door kennis en investeringen zijn wij het beste adres voor deze merken. Tot ziens bij VETOS Autobedrijf Koopman Immink
Alle occasions worden standaard geleverd met minimaal 3 maanden APK, occasions boven de € 4500,= standaard met 12 maanden BOVAG garantie en 2 weken omruilgarantie ( max. 750 km ).
Kijk ook naar de mogelijkheid voor een aantrekkelijk afleverpakket op deze auto !
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze
informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2013 - dec. 2015
Wielbasis: 278 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 158 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Optioneel afleverpakket (€ 495): Afleverpakket Bovag
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; VETOS garantie; Afleverpakket BOVAG: Voor maar € 495,= extra ontvangt u op deze occasion: • de 6 maanden BOVAG garantie uitgebreid met frictie materialen en airco • een onderhoudsbeurt (welke nodig is volgens fabrieksschema) • nieuwe APK (minimaal 12 maanden geldig) • 1/2 vol brandstoftank • VETOS PLUS Pas • een volledige poetsbeurt van de auto.; Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Poetsbeurt, Vetos Plus Pas, ½ tank brandstof
Referentienummer: 1518
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 108 kW (147 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.790 x 1.630 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 484 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 882 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf Koopman Immink
Albert Soncklaan 41701 BX Heerhugowaard




