
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Verso
1.8 VVT-i 147pk Aut (5P) Business Plus bij Toyota specialist met 12 maanden BOVAG garantie

Toyota Verso
1.8 VVT-i 147pk Aut (5P) Business Plus bij Toyota specialist met 12 maanden BOVAG garantie
€ 19.450201576.837 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2015 |
| APK | 20 februari 2019 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.999 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Keurige auto, prijs is rijklaar met 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn Toyota specialist sinds 1968.
Aanvullende opties en accessoires
Audio, tv en 12v access
- 6 speakers
- AUX aansluiting in de middenconsole
- Bluetooth® music streaming
- Dakantenne
- Elektrische aansluiting (12V) achter op console tussen voorstoelen
- Radio CD-speler met MP3 afspeelmogelijkheid
- USB-aansluiting
Communicatie / navigatie
- Full map navigatiesysteem Toyota Touch & Go
Diversen
- Bluetooth handsfree systeem en music streaming
- Ramen voor, elektrisch bedienbaar one-touch
Gordels en airbags
- 3-puntsgordels op alle zitplaatsen
- Airbag (dual stage) aan bestuurders- en passagierskant
- Curtain airbags, voor en achter
- Knie airbag (bestuurder)
- Veiligheidsgordels voor met gordelspanners en spankrachtbegrenzing
- Veiligheidsgordel vóór in hoogte verstelbaar
- Waarschuwingslampjes gordels (vóór) niet bevestigd
- Waarschuwingslampjes gordels (vóór en achter) niet bevestigd
Instrumenten
- Airbag switch-off (vóór en side airbag passagierszijde)
- Multi-informatie display met: datum, tijd, buitentemperatuur, ECO indicator, gemiddelde snelheid, gemiddeld en actueel brandstofverbruik, range en verstreken tijd
- Multimediasysteem Toyota Touch®
- Zoemer vergeten sleutel
- Zoemer vergeten verlichting
Koffer
- Afdekscherm bagageruimte
Lading interieur
- Bagagehaken in de bagageruimte, 4
- Bekerhouders (2) tussen voorstoelen
- Dubbel dashboardkastje, onderste afsluitbaar en verlicht, bovenste gekoeld
- Kaartenvakken in rugleuning voorstoelen
- Opbergvakken in vloer voor 2e zitrij
- Opbergvakken in voorportieren met flessenhouder
- Opbergvakken met flessenhouder in achterportieren
- Opbergvak onder laadvloer bagageruimte
- Opbergvak tussen voorstoelen
- Vliegtuigtafeltjes aan rugleuning voorstoelen
Ruiten en glas
- Groen getinte ruiten
- Privacy glass achter
- Ramen achter, elektrisch bedienbaar (one-touch)
Specifiek
- * Vragen ? > bel 06.51994777 ( we reageren niet op email zonder telefoonnr. )
- 0 (nul ) Bijkomende kosten ! prijs is rijklaar !
- 12 maanden Bovag garantie , prijs is rijklaar !
- gebr.winterset tegen meerprijs
- Graag bezoek op afspraak ivm aanwezigheid verkoopadviseur !
- Lichtmetalen sportvelgen ( orgineel)
- Privacy glass achter
- Topcoat / blanke glanslaag
- Toyota specialist sinds 1968
- Verwarmde voorstoelen
- Waxoyl lakprotectie mogelijk !
Stuurinrichting
- Audiobediening op stuurwiel
- Stuurbekrachtiging, elektrisch en snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel in hoogte en lengte verstelbaar
Trim exterieur
- Deurgrepen, in kleur carrosserie
Trim interieur
- Bekleding, luxe stof
- Chromen elementen,voorkant
- Stuurwiel, leder
Veiligheid aandrijving
- Hill Start Assist Control (HAC)
- Vehicle Stability Control+ (VSC+) en Traction Control (TRC)
Velgen en banden
- Reservewiel, thuiskomer
Ventilatie en verwarming
- Airconditioning, automatisch met gescheiden klimaatzones
Verlichting exterieur
- Dagrijverlichting (DRL)
- Follow me home verlichting
- Richtingaanwijzers in buitenspiegels
- Schemersensor
Verlichting interieur
- Leeslampjes, 2 voor en 2 achter
- Verlichting in bagageruimte
Zetels
- Actieve anti-whiplash hoofdsteunen op voorstoelen
- Armsteun centraal midden voor
- ISOFIX kinderzitbevestiging, 2e zitrij 2 stuks
- Stoelen 2e zitrij (3 stuks) verschuifbaar, verstelbare rugleuning en neerklapbaar tot vlakke laadvloer en walk-in mechanisme op twee buitenste stoelen
- Stoel passagier, in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voorstoelen
- Verstelbare hoofdsteunen, 2 voor en 3 achter
Zichtbaarheid
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Buitenspiegels elektrisch en verwarmd, in kleur carrosserie
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Parkeerhulp-camera achter
- Ruitenwisser achter met interval
- Zonnekleppen met verlichte make-up spiegels en afdekklepje
Meer informatie
Constructiejaar: 2015-02
Laadvermogen: 700 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Bedrijfsinformatie
Auto's bekijken ? ma-vr van 8u-17u. ( zaterdag uitsluitend op afspraak ). Wilt u dan ook een inruilvoorstel ontvangen of een proefrit maken ? Dan altijd afspreken, groet Arthur Bedeaux 06-51994777. Uw nieuwe auto is geheel rijklaar geprijsd ! Dit omvat* o.m.: Vakgarage® onderhoud volgens fabrieksvoorschrift, verse apk-keuring, aircosysteem afvullen, 12 maanden BOVAG garantie, 25 euro brandstof en de tenaamstelling.(* bij vraagprijs vanaf 7500 euro ). Desgewenst: 12 maanden Europese Vakgarage® pechhulp voor 65 euro. Wij zijn sinds 1969 aangesloten bij de BOVAG. U kunt voor € 199,- de autolak laten voorzien van een pantser. Deze Waxoyl 100+ lakverzegeling, zorgt dat uw autolak zijn diepe glans behoudt, en voorkomt invloeden van buitenaf. Onze auto’s zijn van dealerkwaliteit, en mogen Dekra gekeurd worden. Interesse? Graag bezoek op afspraak ! / dit kan ook in de vroege avond. We reserveren de auto graag voor u, maar uitsluitend voor de duur van uw reistijd, bel daarom voor u vertrekt. > Al onze occasions zijn professioneel gepoetst ( gepolijst, in de was gezet, gerestyled indien nodig, lak bij-getipt, spot-repair indien nodig, en de bekleding gereinigd ). Er gaat bij ons nooit iemand teleurgesteld naar huis, omdat de auto niet mooi / netjes was. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kan het voorkomen dat de geadverteerde aanbiedingen/specificaties iets afwijken van de werkelijkheid. Controleer daarom voor aankoop, of de auto aan uw wensen voldoet.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Continu_variabel |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 108 kW (147 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.790 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.425 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 484 - 1.696 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 923 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Vakgarage Bedeaux
Dorpstraat 46923 AE Groessen












































