
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Urban Cruiser
Executive 61 kWh, Apple CarPlay, JBL, Android Auto, Adaptieve cruise control, Stoel / stuurverwarming met €1.500 demovoordeel

Toyota Urban Cruiser
Executive 61 kWh, Apple CarPlay, JBL, Android Auto, Adaptieve cruise control, Stoel / stuurverwarming met €1.500 demovoordeel
€ 38.17020260 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2026 |
| APK | 28 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
Deze nieuwe Urban Cruiser heeft niet alleen een strak en modern design, maar is ook van binnen volledig bij de tijd met de nieuwste technologieën. Dankzij de 61,1 kWh (bruto) batterij is deze Urban Cruiser perfect geschikt voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Ook zonder extra pakketten is deze Executive Urban Cruiser al zeer compleet uitgerust. Zo staat hij op fraaie 19" lichtmetalen velgen, JBL Audio, Apple CarPlay en Android Auto, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, adaptive cruise control, lane assist en verkeersbordherkenning, blind spot monitor, achteruitrijcamera, parkeersensoren voor en achter, automatische airconditioning, keyless entry & start en een verschuifbare achterbank.
Opladen gaat snel en efficiënt. Met wisselstroom (AC) tot 11 kW kun je thuis of op het werk vlot laden, terwijl snelladen (DC) mogelijk is tot 67 kW, zodat je onderweg in korte tijd weer voldoende bereik hebt om verder te rijden.
De overstap naar een elektrische auto is een nieuwe ervaring en soms even wennen. Maar met van Ekris sta je er niet alleen voor!
Na de aflevering verzorgen wij een individuele EV-coaching waarbij we je helpen om onze geavanceerde technologie optimaal te benutten zodat jij het maximale uit je Urban Cruiser haalt.
Profiteer maximaal op deze Urban Cruiser en maak gebruik van €1.500 demovoordeel*. Rijklaar kost deze Urban Cruiser €39.590,- . Nu rijklaar bij Van Ekris inclusief demovoordeel € 38.090,-
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente van 7**,94%*!
Vraag naar de actievoorwaarden*
Op deze nieuwe Toyota zit tot 10 jaar garantie of tot 200.000 km.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19” Zwart en donkergrijskleurige lichtmetalen velgen met kunststof delen, 5-triple-spaaks
- Celestial Blue (WBH)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- parkeersensor voor en achter
- Stuurhulp
Overig
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 270 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 45 minuten
Actieradius: 426 km
Interieurkleur: Zwart stof
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- ViaBOVAG (Nieuw) (inbegrepen à € 325):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Toyota EV Nieuw (zonder meerprijs):
De prijs is inclusief:
- Volle EV Accu.
- Complete poetsbeurt.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 128 kW (174 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.800 x 1.635 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 426 km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Ekris Leiderdorp B.V.
Touwbaan 222352 CZ Leiderdorp










































