
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Urban Cruiser
Executive 61 kWh | JBL | 360 graden camera | Panoramadak
€ 39.34520263.000 km


€ 39.345
€ 32.604excl. BTW
| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 3.000 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2026 |
| APK | 27 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
Betreft companycar, voor beschikbaarheid en exacte kilometerstand kunt u contact opnemen.
Deze auto wordt, zonder bijkomende kosten, geheel rijklaar afgeleverd inclusief 12 maanden garantie tenzij anders vermeldt.
Het is mogelijk 24 maanden garantie af te sluiten voor € 599,- extra
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
- LED Matrix koplampen
- 360 graden camera
- automatisch dimmende binnenspiegel
- automatische Stabiliteits Controle
- bluetooth
- buitenspiegels elek. inklapbaar
- draadloze telefoonlader
- full map Navigatiesysteem
- grootlicht sensor
- in hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- Instructieboekjes aanwezig
- JBL Audiosysteem
- lane trace assist
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensoren voor en achter
- USB-aansluiting
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 426 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 45 minuten
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart stof
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Aanvullende dealergarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 maanden : Wij tellen geen extra afleverkosten, deze auto wordt geheel rijklaar gemaakt en met 12 maanden BOVAG garantie afgeleverd. Indien gewenst kan er gekozen worden voor 12 of 24 maanden Toyota Plus-garantie voor € 599,- extra.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 128 kW (174 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.800 x 1.635 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 426 km |
| Energielabel | A |
Opties
Mengelers Toyota Maastricht
Molensingel 56229 PB Maastricht




