
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Urban Cruiser
Executive 61 kWh, JBL, BSM, 360 Camera, Leder, Apple Carplay / Android Auto, Pano met €1.500 demovoordeel

Toyota Urban Cruiser
Executive 61 kWh, JBL, BSM, 360 Camera, Leder, Apple Carplay / Android Auto, Pano met €1.500 demovoordeel
€ 35.89920263.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2026 |
| APK | 30 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
Nieuw bij ons in het demovloot… Deze splinternieuwe Urban Cruiser is een model dat niet alleen super praktisch is dankzij zijn verstelbare achterbank, maar ook zeker niet bescheiden is in opties. Denk bij zo’n knaller aan een JBL-geluidssysteem met subwoofer, Electrisch verstelbare stoel, Blind Spot Monitoren, Keyless, 360 graden camera, Apple CarPlay of Android Auto, volledig synthetisch leder, een panoramisch dak en nog veel meer!
De overstap naar een elektrische auto is een nieuwe ervaring en soms even wennen. Maar met van Ekris sta je er niet alleen voor!
Na de aflevering verzorgen wij een individuele EV-coaching waarbij we je helpen om onze geavanceerde technologie optimaal te benutten zodat jij het maximale uit je Urban Cruiser haalt.
Let op! er wordt met deze auto gereden, neem contact op voor de actuele kilometer stand.
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,64%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19” Zwart en donkergrijskleurige lichtmetalen velgen met kunststof delen, 5-triple-spaaks
- Arctic White (ZHJ)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuur kunstleder
Veiligheid
- parkeersensor voor en achter
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- Stuurhulp
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Aandrijving
Actieradius: 426 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 19
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu snellaadtijd (10%-80%): 45 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 128 kW (174 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.800 x 1.635 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 426 km |
| Energielabel | A |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Alphen B.V.
Zwanendrift 22408 AZ Alphen aan den Rijn














































