

Toyota Tundra
5.7 V8 Double Cab UNIEK | ZEER MOOI
€ 34.9502011252.489 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 november 2011 |
| APK | 3 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 56.797 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 239 - € 239 |
Bij Bosman Automotive B.V. doen we ons uiterste best om alle voertuigen met de juiste specificaties en accessoires te adverteren en streven wij naar een mooie en eerlijke verkoop. Echter, er kan onder bepaalde omstandigheden een verschil bestaan tussen de beschreven opties en/of accessoires en de daadwerkelijke configuratie van de auto. Wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele afwijkingen. Wij raden u aan de configuratie en uitrusting van de auto altijd zelf te controleren.
Afleverpakket:
Voor onze occasions hanteren wij een afleverpakket, bestaande uit:
- Technische controle
- APK (indien nodig)
- Wassen en poetsen
- Volle tank brandstof
De kosten voor het afleverpakket zijn:
- Personenwagens: €599 incl. BTW
- Bedrijfswagens en 4x4 terreinwagens: €1.250 excl. BTW
Voor vragen of meer informatie, neem gerust contact met ons op!
Bosman Automotive B.V.
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: 2009 - 2013
Modelcode: XK40
Laadvermogen: 684 kg
Wielbasis: 371 cm
Laadklep: Ja
Emissieklasse: Euro 5
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
- Geldige APK
- RDW Leges
EU verantwoordelijke: Louwman Group Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 0162-585900 contact@louwmangroup.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5.663 cc |
| Max. vermogen | 284 kW (387 pk) |
| Max. koppel | 544 Nm |
| gewicht | 2.581 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.265 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.265 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 98 l |

