

Toyota RAV4
2.5 Hybrid Dynamic Business Plus
€ 20.9502018131.772 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 december 2018 |
| APK | 29 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.013 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Deze nette en frisse auto is voorzien van de volledige onderhoudshistorie incl. certificaat van 100% onderhouden
en ziet er van binnen en buiten zeer netjes uit.
De auto heeft Net onderhoud gehad en 4 Nieuwe 4 seizoenbanden
De vorige eigenaar is duidelijk zuinig geweest op zijn/haar auto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/65 R17
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Welkom bij Autobedrijf Budel
Al onze occasions zijn geselecteerd ingekocht en technisch nagekeken voordat deze in de verkoop gaan
Uw auto zal worden afgeleverd met het standard afleverpakket (Geen meer prijs voor u)
Ook heeft u natuurlijk de keuze om 12 Maanden BOVAG garantie pakket af te nemen wel tegen een meerprijs.
De meerprijs staat dan bij de auto vermeld.
Ook heeft u de mogelijkheid om in plaats van BOVAG garantie, Bosch Car Service garantie of Autotrust garantie te nemen (vraag naar de mogelijkheden en de kosten)
Bovag Garantie zekerheid pakket
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standard Internet pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 Maanden volledige Bovag garantie, 100% Onderhouden certificaat, N.A.P. Kilometercertificaat, Nieuwe Apk (Technische keuring), Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, Reinigen (Interieur/exterieur), Tenaamstelling van uw aangekochte voertuig, minimaal 1/2 tank brandstof, Airconditioning onderhoud.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld, fouten in de advertenties zoals specificaties, uitrustingsniveaus en opties altijd onder voorbehoud
Wij verzoeken u dan ook om alle zaken die van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor de aankoop te controleren
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.494 cc |
| Max. vermogen | 114 kW (155 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.610 x 1.850 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.205 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 577 - 1.776 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |




