

Toyota RAV4
2.5 Hybrid AWD Executive | LEER | TREKHAAK | ORIG NL - RIJKLAARPRIJS
2020115.813 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 december 2020 |
| APK | 3 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.652 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD Executive | LEER | TREKHAAK | ORIG NL - RIJKLAARPRIJS
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Dit is de RAV4 zoals je hem wil hebben. Het is een origineel Nederlandse BTW auto. Een Allwheeldrive in Executive uitvoering. Geen uitdaging te groot voor deze zuinige krachtpatser! Supercompleet uitgerust met lederen bekleding, camerabeeld in de binnenspiegel, 360 graden camera, elektrische bestuurdersstoel met geheugenfunctie, afneembare trekhaak enzovoort. Deze RAV4 wordt geleverd met afleverinspectie, onderhoudsbeurt, nieuwe APK keuring en 6 maanden garantie volgens de BOVAG voorwaarden. Het is zelfs mogelijk 1 jaar Toyota garantie te krijgen. Vraag naar de mogelijkheden.
Bij Dane Auto’s kun je terecht voor een nuchtere kijk op duurzaam autorijden. Je vindt er hybride en plug-in hybride auto’s van maximaal drie jaar oud. Vooral Toyota, Hyundai, Kia en Suzuki. Merken die bekendstaan om zuinigheid, betrouwbaarheid, veiligheid, hoge restwaarde en rijplezier. Alle prijzen zijn inclusief technische inspectie, nieuwe APK keuring, onderhoud volgens het onderhoudsschema van de betreffende auto en minimaal 6 maanden garantie volgens de BOVAG voorwaarden.
Daarnaast help ik je met financieren, leasen of verzekeren – altijd met oog voor de beste voorwaarden.
Bij Dane Auto’s kun je terecht voor een nuchtere kijk op duurzaam autorijden. Je vindt er jonge, frisse hybride en plug-in hybride auto’s. Vooral Toyota, Hyundai, Kia, Volvo en Suzuki. Merken die bekendstaan om zuinigheid, betrouwbaarheid, veiligheid, hoge restwaarde en rijplezier. Alle prijzen zijn inclusief technische inspectie, minimaal 12 maanden APK keuring, onderhoud volgens het onderhoudsschema van de betreffende auto en minimaal 6 maanden garantie volgens de BOVAG voorwaarden.
Daarnaast help ik je met financieren, leasen of verzekeren – altijd met oog voor de beste voorwaarden.
Dane Auto's
Baileybrugweg 5
4941TB Raamsdonksveer
06-81135095
info@daneautos.nl
www.daneautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Max. vermogen | 163 kW (222 pk) |
| Max. koppel | 221 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.860 x 1.685 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.630 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.225 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 580 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |



