
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota PROACE CITY Verso
1.2 Turbo Cool Comfort Long 7p. Apple Carplay, Android Auto, Navigatie!
€ 31.949202235.032 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2022 |
| APK | 13 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.273 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
...Super ruime en praktische Toyota Proace City Verso 1.2 Turbo Cool Comfort Long in de kleur Iron Silver metallic. Deze 7 persoons Toyota Proace City Verso is voor zien van: Apple Carplay, Android Auto, Navigatie, Cruise Control, Regensensor en nog veel meer!
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente!
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- uitstelbare zijruiten achter
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Android auto / Apple Carplay
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 770 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- ViaBOVAG (inbegrepen à € 599):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs):
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.200 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.850 x 1.880 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.470 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 850 - 3.900 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Waddinxveen B.V.
Coenecoop 2602741 PL Waddinxveen





































