
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota PROACE CITY Electric
Challenger 50 kWh, Lat om Lat, Laadvloer, Demo voordeel!
€ 31.46020261.000 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2026 |
| APK | 25 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.772 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 148 - € 148 |
Omschrijving
Accu laden: 11 kW, compleet vol in 4 uur en 42 minuten
Accu snelladen: 100 kW
Proace City Electric Challanger in de kleur Iron zilver metallic. Deze City is voorzien van Apple carplay, Android auto, Stoelverwarming, Stuurverwarming, Parkeersensoren achter, Lat om lat, Betonplex laadvloer, Electrische ramen, centrale vergrendeling en meer! Wij rijden met deze Proace dus vraag naar de actuele kilometerstand.
Rijklaar kost deze €32.116,- . Nu rijklaar bij Van Ekris €31.516,- Exclusief BTW!
Op deze nieuwe Toyota tot 10 jaar Garantie of tot 200.000 km.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente. NU 2,9 % actie rente op financial lease!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Iron Silver Metallic (KCA)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel
- voorstoelen verwarmd
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
Overig
- PROFESSIONAL LAADRUIMTEBETIMMERING LAT-OM-LAT (Vloer basis incl. vloerschelpen)
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 330 km
Accu snellaadtijd (20%-80%): 32 minuten
Maten en gewichten
Laadvermogen: 806 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- ViaBOVAG (Nieuw) (inbegrepen à € 325):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Toyota EV Nieuw (zonder meerprijs):
De prijs is inclusief:
- Volle EV Accu.
- Complete poetsbeurt.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Louwman Group Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 0162-585900 contact@louwmangroup.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.850 x 1.825 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.649 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.455 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 3.300 l |
| Topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 330 km |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Alphen B.V.
Zwanendrift 22408 AZ Alphen aan den Rijn




















































