

Toyota Prius
1.8 Full Hybrid 122PK Aut Executive / Trekhaak
€ 19.940201995.410 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Continu_Variabel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2019 |
| APK | 13 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.695 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Constructiejaar: 2019-02
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
De vermelde prijs van deze occasion is een meeneemprijs. In deze prijs is standaard een geldige APK keuring opgenomen. Content Autogroep sluit iedere aansprakelijkheid uit van een eventuele onjuiste specificatie.
Wij adviseren u om een gebruikte auto met een Content Autogroep afleverpakket aan te schaffen. De kosten voor dit afleverpakket zijn afhankelijk van het type auto dat u koopt. Wilt u meer informatie over onze afleverpakketten en de zekerheden die u hiermee aankoopt, raadpleeg onze verkoopafdeling.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Continu_variabel |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.580 x 1.760 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 725 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 343 - 1.633 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 1.264 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | A |



