

Toyota MR2
1.8 VVT-i, Airco, Hardtop, NL auto
€ 10.7992002154.703 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2002 |
| APK | 15 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.789 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
..Nederlandse MR2 1.8 ZZW30 Cabrio door ons nieuw geleverd en onderhouden. Zoekt u veel luxe? Kijk dan verder. Zoekt u een echter rijders auto met een laagwegewicht (slechts 950 KG) dan is dit een kandidaat! Deze MR2 is voorzien van Airco en een hardtop. In al die jaren hebben wij de auto in onze werkplaats gehad voor onderhoud en herstelwerkzaamheden. Een aantal belangrijke zaken: 2025 Remschijven en remblokken voorzijde vervangen, 2024 12V accu, Achter schokbrekers met nieuwe stofhoezen, 2023 Voorruit i.v.m steenslag, 2022 Koppeling en banden, 2021 nieuwe koplampen (i.v.m. verkleuringen UV) Tevens is de softtop vervangen.
De historie is aanwezig net zoals 2 sleutels. Kunt u ook niet wachten op de zomer en uitstapjes met deze auto? Bagage nemen we mee achter de stoelen en onder de voorklep. U bent welkom bij ons in Woerden!
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: 12 maanden BOVAG garantie, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Modelreeks: 2000 - 2002
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 275 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart stof
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
CO₂-uitstoot (NEDC): 178 g/km
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Van Ekris 12 maanden BOVAG garantie:
- Geldige APK en registratie
- 12 maanden BOVAG garantie
- Onderhoud inclusief aanvullende werkzaamheden
- Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
- Halve tank brandstof
- Pechhulp pas 24/7 Europa
- Van Ekris voordeel pas
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.800 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.890 x 1.695 x 1.240 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.225 kg |
| Inhoud bagageruimte | 90 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Energielabel | D |



