

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 4 oktober 2024 |
| APK | 4 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 104.221 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Omschrijving
Een kenmerk van Japanse auto's is de intelligente techniek, maar ook de ver doorgevoerde degelijkheid. Met een viercilinder dieselmotor en een automatische transmissie beschikt deze Toyota over uitstekende prestaties. Als we het over extra cachet hebben, moeten we zeker het lederen interieur noemen. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Hoe koud het buiten ook is, het verwarmbare stuurwiel brengt uw handen en vingers snel weer op temperatuur. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, geluidsisolerende ramen, trailer assistent, treeplanken en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard vertelt u onderweg alles dat bijdraagt aan een veilige, efficiënte rit. Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto zorgt voor een groter gezichtsveld en helpt de dode hoeken te elimineren. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De uitrusting van deze auto is met connected drive services, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen en DAB ontvangst behoorlijk compleet.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. In deze Toyota vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler in kleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Kleur wit
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- AUX-aansluiting
- Multimedia systeem
- Radardetector
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Kunstlederen bekleding
- lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Autonomous Emergency Braking
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
- Roll Stability Control
- Side-bars
Overige
- 4x4-uitvoering
- Aanhanger assistent
- actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruimtebesparend reservewiel
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: sep. 2024 - dec. 2025
Laadvermogen: 747 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 152 kW (207 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.925 x 1.980 x 1.935 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 2.303 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 761 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| CO2-uitstoot | 285 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur





































