

Toyota Land Cruiser
250 2.8 D-4D Professional Panoramadak BPM VRIJ
€ 87.9502024211 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 12 december 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Extra prijs:
€ 555,- Afleveringskosten
€ 895,- Trekhaak
€ 895,- Metallic lak
€ 2600,- ombouw grijs kenteken
Rijklaar prijs 92895,- Excl Btw
ALLE KLEUREN EN UITVOERINGEN OP VOORRAAD
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jul. 2024 - 2026
Wielbasis: 285 cm
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 152 kW (207 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| gewicht | 2.315 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 754 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| Energielabel | G |



