

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 16 december 2024 |
| APK | 16 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 58.910 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 205 - € 205 |
Omschrijving
Extra prijs:
€ 555,- Afleveringskosten
€ 895,- Trekhaak
€ 895,- Metallic lak
€ 2600,- ombouw grijs kenteken
Rijklaar prijs 75395,- excl btw
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
Infotainment
- Audio-installatie
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Roll Stability Control
Overige
- 4x4-uitvoering
- Aanhanger assistent
- actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Geluidsisolerend glas
- Lage gearing
- LED mistlampen
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Nieuw: Ja
Modelreeks: sep. 2024 - 2026
Laadvermogen: 773 kg
Wielbasis: 285 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 152 kW (207 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.925 x 1.980 x 1.935 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 2.277 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 761 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| CO2-uitstoot | 285 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur




























