
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Land Cruiser
200 V8 4.5 V8 D-4D EXECUTIVE Blind Van ZEER NETJES
€ 35.9502016399.133 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2016 |
| APK | 3 juni 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 118.028 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 242 - € 242 |
Omschrijving
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Als we het over kwaliteit en stijl hebben, wat dacht u dan van het lederen interieur? Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Geen gekleum meer in de koude dagen. Het verwarmd stuurwiel voelt als een weldaad na het ijskrabben. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Ook is de auto voorzien van: schuif- en kanteldak en getint glas.
Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. Dankzij de keyless entry nooit meer graven in uw zakken of tassen op zoek naar de autosleutel. Uw auto herkent u en zet de deuren open! Makkelijk en veilig is de keyless start. Met de elektronische sleutel op zak start u de auto met enkel een druk op de knop. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn navigatiesysteem, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Parkeersensor voor en achter
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jan. 2011 - sep. 2015
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 285 cm
Emissieklasse: Euro 5
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.461 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 650 Nm |
| gewicht | 2.745 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 93 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 978 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,2 l/100km (1 op 8,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur



























