
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Land Cruiser
2.8 D-4D 5DRS PROFESSIONAL A/T VAN
€ 82.995202424.020 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 13 december 2024 |
| APK | 13 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 115.333 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Omschrijving
De prijs is 81.995,- excl. BTW, geheel rijklaar . Auto is van 1 ste eigenaar.
Der Preis ist 81.995,- exkl. MwSt. Wir können Ihnen folgenden Exportservice anbieten:
- RDW Ausfuhrerklärung
- Zolldokument Ex-A Dokument
The price is 81.995,- excl. VAT We can arrange the following export services for you:
- RDW export certificate
- Customs document Ex-A document
Voertuig is exclusief BTW geadverteerd.
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Airconditioning, automatisch
- Radio DAB
- Navigatiesysteem
- Bluetooth carkit
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Lederen bekleding
- Dakrails
- ESP
- Traction control
- Elektrische ramen achter
- Cruise control
- Regensensor
- Boordcomputer, klein
- ABS
- Adaptieve cruise control
- Achteruit rij camera
- Roetfilter
- Keyless entry & Go
- Achterspoiler in kleur van de carrosserie
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Park control voor en achter
- Rokersvrije auto
- Mistlampen
- LED-dagrij verlichting
- Middenarmsteun voor
- Trekhaak, afneembaar
- Stuurbekrachtiging
- 4 WD
- Lane assist
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Stuurverwarming
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 20 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Stoelverwarming bestuurder
- El. verst. best. stoel met geheugen
- El. verst. voorstoelen met geheugen
- Tussenschot
- Digitaal dashboard
- Koelkast
- Crawl control
Garantie: Fabrieksgarantie

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.925 x 1.980 x 1.935 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 2.315 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 754 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| CO2-uitstoot | 277 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Lesscher 4WD B.V.
Bornsestraat 347597 NE Saasveld




































