
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Hilux
2.4 D-4D-F Double Cab Professional
€ 23.9502020232.407 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 2 april 2020 |
| APK | 27 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.778 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Nieuwstaat auto, Dealer onderhouden. 2 Persoons uitvoering. Complete set voor ombouw naar dubbel Cabine aanwezig. Prijs ex BTW (Incl. BPM)
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Gesloten auto
- Wit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- koplampreiniging
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- Armsteun
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Emissieklasse :Euro 6
- Diesel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Camera /Achteruitrijcamera
Overige
- Prijs is exclusief BTW
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Pick-Up (grijs kenteken)
Modelreeks: jun. 2016 - jul. 2019
Cabine: enkel
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.140 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 308 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: TZ Auto's Uranusweg 6 8938AJ LEEUWARDEN, NL 0582895830 http://www.tzautos.nl info@tzautos.nl
Bedrijfsinformatie
- Inruil altijd mogelijk, Graag ontvangen wij foto's en een volledige omschrijving van uw in te ruilen auto per Whats/App 06-23 114 146. (Tjeerd Zijlstra)
Belt u even voor beschikbaarheid voordat u komt, dit kan teleurstellingen voorkomen. U bent van harte Welkom op de Uranusweg 6 te Leeuwarden.
Garantiepakket BOVAG van 6 maanden t/m 12 maanden mogelijk. (Meerprijs) Auto's die wij aanbieden (Nederlands nieuw geleverd) zijn voorzien van een NAP (Nationale Auto Pas), Wij importeren ook regelmatig auto's uit andere landen deze zijn veelal voorzien onderhoudsboekjes en een taxatierapport.
Wilt u de beschikbaarheid weten van een auto? Voor actuele beschikbaarheid bellen .a.u.b.
*** Kijkt u op www.tzautos.nl voor uitgebreide foto/film presentatie. ***
TZ Auto's
Contactpersoon: Tjeerd Zijlstra (06-23114146)
Uranusweg 6
8938 AJ Leeuwarden (ind. de Hemrik)
Tel.:058-2 89 58 30
Gsm: 06-23 114 146
info@tzautos.nl
www.tzautos.nl
TZ Auto's is een universeel autobedrijf gevestigd aan de Uranusweg 6 in Leeuwarden. Wij verkopen diverse gebruikte personen- en bedrijfswagens aan particulieren en garagehouders en exporthandelaren. Heeft u één van onze occasions op het oog en wilt u komen kijken en proefrijden, dan eerst graag bellen voor beschikbaarheid. Dan weet u zeker dat u niet voor niets komt. Natuurlijk staat de koffie voor u klaar. Wilt u garantie op een auto? Dat kan! Wij werken met een Bovag garantiepakket, zodat de mogelijkheid heeft een betrouwbare garantiepartner te kiezen. (BOVAG)
Financial lease / Financiering? Dat kan! Wij berekenen voor u direct uw maandelijkse premie en regelen de gehele papierwinkel. Natuurlijk zijn wij RDW erkend, Lid van NAP (Nationale Auto Pas) en Bovag.
Zo weet u zeker dat u vertrouwd uw auto koopt. "TZ Auto's Gunt u het rijden".
Met vriendelijke groet Tjeerd Zijlstra.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.393 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.330 x 1.860 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| gewicht | 2.070 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.210 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 1.111 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
Opties
T&Z Auto's
Uranusweg 68938 AJ Leeuwarden






