

Toyota Hilux
2.4 D-4D DUBBEL CABINE BE TREKKER LIMITED A/T VAN 5 ZITS VAN
€ 39.9952020170.508 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2020 |
| APK | 27 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.443 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
De prijs voor deze auto is 39.995- excl. BTW met de lopende apk t m 27-02-2027 , de auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistoffen gehad De auto is van 1ste eigenaar en kan geleverd worden met de originele laadbak zie de laatste foto's.
Der Preis ist 39.995,- exkl. MwSt.
Wir können Ihnen folgenden Exportservice anbieten:
The price is 39.995,- excl. VAT
We can arrange the following export services for you:
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.393 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.330 x 1.855 x 1.815 mm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| gewicht | 2.076 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 1.159 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
| Energielabel | G |



