

Toyota Corolla
1.6 VVT-i Linea Sol 1e eigenaar
€ 5.9952006179.274 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2006 |
| APK | 9 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.515 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
De auto staat te koop voor klant van mijn deze man heeft heeft nieuw gekocht en alle boekjes en folders zijn aanwezig dus echt een unieke auto.
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Toyota Corolla. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! U bent in deze Toyota ook voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en lederen versnellingspook.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Vakgarage Jan Lamme pakket: De genoemde prijs is incl. geldende APK, tenaamstelling, kilometergarantie (NAP) en schoonmaakbeurt. Wij bieden Uw de mogelijkheid om tegen een redelijke vergoeding een Vakgarage Jan Lamme pakket te nemen: Een zeer uitgebreide afleveringsbeurt en tot zelfs 12 maanden conf Bovag garantie aan te bieden. Jan Lamme is al bijna 50 jaar een toonaangevend bedrijf in service en klanttevredenheid, dus een betrouwbaar adres om service aan Uw auto te laten doen. Opties kunnen altijd afwijken van de getoonde.
Groothandelsprijzen met Vakgarage service.
BEZICHTINGING EN/OF PROEFRIT ALLEEN OP AFSPRAAK 06-51210915.
40 jaar geleden begonnen als autopoetser en gegroeid tot algemeen directeur van Nefkens waar ik verantwoordelijk was voor ruim 10.000 autoverkopen per jaar. In 2017 begonnen als zelfstandige met Autohuis Kommerin, en verkocht alleen aan dealerbedrijven. Door mijn grote netwerk krijg ik dagelijks vele auto’s aangeboden, waardoor ik leuke auto’s scherp weet in te kopen. In 2025 ben ik gaan samenwerken met VAKGARAGE JAN LAMME, een begrip sinds1978 in Loosdrecht en daarom ook gestart met particulieren verkoop. Door deze samenwerking kunnen wij auto’s verkopen met garantie, APK en onderhoud. Autohuis Kommerin is gevestigd op het terrein van Vakgarage Jan Lamme, wilt u een proefrit maken graag bellen op 06-51210915, omdat ik zelf niet altijd aanwezig ben.
Tot snel Menno van Kommer.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.710 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.655 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 289 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 785 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | D |



