

Toyota Corolla
Hybrid 140 Active 1e Eigenaar | Navigatie | Boekjes.
€ 24.950202333.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 oktober 2023 |
| APK | 25 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.517 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Toyota Corolla Hybrid 140 Active 1e Eigenaar | Navigatie | Boekjes.
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Atijd 20 Toyota (Hybrides) op voorraad
3 Keer Corolla Touring Sports op voorraad
5 Keer Yaris op voorraad
3 Keer C-hr op voorraad
4 Keer Auris op voorraad zie onze site www.vanderlaak.com
1e Eigenaar
NL Auto
BTW Auto
Apple Carplay/Android Auto
Isofix voor de kinderstoel zie foto 16
Auto staat op 4 mooie 4 season banden
Onderhoudsboekje aanwezig
Garage onderhouden
Bij 29.886 KM nog een Onderhoudsbeurt gehad
Zeer nette en goed onderhouden auto
Wat doen wij bij aflevering:
Rijklaarmaken €495,-.
Poetsen van binnen en buiten
Technisch rijklaarmaken
Onderhoudsbeurt
Apk tot 25-10-2027
Garantie
Voor een complete fotoreportage van 37 foto's kijkt u even op www.vanderlaak.com
Autobedrijf J.H van der laak te Ede in- en verkoop van Auto's & Bedrijfswagens. Iedere week nieuw aanbod Occasions. Alle inruil is mogelijk. Na Sluitingstijd zijn wij te bereiken onder telefoon nummer 06-53267127 te Ede. Kijkt u even op www.vanderlaak.com voor nog meer auto's.
Voor al u onderhoud reparatie en APK beschikken wij over een eigen werkplaats.
Autobedrijf van der Laak
Nielsbohrstraat 30
6716 AM Ede
0318-634640
info@vanderlaak.com
www.vanderlaak.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.790 x 14.600 mm |
| gewicht | 1.320 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 361 - 1.024 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 977 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Energielabel | A |




