
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Corolla Verso
Verso 1.8 VVT-i Sol|Airco|Cruise|Trekh|Nw Apk
€ 3.9452008242.413 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 september 2008 |
| APK | 17 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.764 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Nieuwe Apk
Inruil Koopje
Van een auto mag je het nodige verwachten, vinden ze bij Toyota. Hoge kwaliteit in alle opzichten en op ieder wegtype, vandaar de slogan 'Let's go places'. Hier ziet u een perfect voorbeeld. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook warmtewerend glas, adaptieve verlichting, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Toyota is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Extra opties op deze auto zijn: audiobediening op het stuur, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het bandenspanningscontrolesysteem waarschuwt als een van de banden onvoldoende lucht bevat. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag hoofd achter
- Airbag knie bestuurder
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bluetooth
- Carkit
- Handsfree
- Mistlampen achter
- Multimedia voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Pollenfilter
- Portierverlichting
- Reservewiel
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Verstelbare gordelhoogte
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 700 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
PROEFRIT IS ALTIJD MOGELIJK !
AUTO HUIS VAN DEN BROEK IS EEN BEDRIJF DAT BESCHIKT OVER EEN ZEER GEVARIEERD AANBOD IN JONG GEBRUIKTE OCCASIONS. BENT U OP ZOEK NAAR EEN JONG GEBRUIKTE OCCASIONS DIE BIJ U PAST? WIJ HEBBEN ALTIJD MINIMAAL EEN 50 TAL OCCASIONS OP VOORAAD IN ALLE PRIJSKLASSEN VOOR JONG EN OUD. KIJKT U VAST BIJ ONZE OCCASIONS EN ZIE WELKE OCCASIONS WIJ VOOR U IN DE AANBIEDING HEBBEN.
AUTO HUIS VAN DEN BROEK HEEFT EEN WISSELENDE VOORRAAD MET EEN VOLLEDIGE ONDERHOUD EN KILOMETER HISTORIE. VANZELFSPREKEND BEHOREN INRUIL,FINANCIERING EN EEN EVENTUELE AANKOOPKEURING OOK TOT DE MOGELIJKHEDEN. AL ONZE AUTOS WORDEN AFGELEVERD MET EEN NIEUWE APK EN GARANTIE
Indien u deze auto wilt komen bezichtigen, laat het ons dan telefonisch weten. Wij zetten de auto dan voor u klaar, en houden hem voor u gereserveerd (reserveren kan uitsluitend op de dag van uw bezichtiging).
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.794 cc |
| Max. vermogen | 95 kW (129 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.770 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.035 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.563 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Auto Huis Van Den Broek
Sleutelbloemstraat 327322 AK Apeldoorn





































