
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.8 VVT-i Business | 1300 KG Trekgewicht | Automaat !
€ 14.401201386.068 km


Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2013 |
| APK | 24 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.742 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Met trots presenteren wij de Toyota Verso 1.8 VVT-i Business uit 2013, een ruime en comfortabele mpv in een stijlvolle blauwe kleur. Deze uitvoering is voorzien van een krachtige benzine motor met een vermogen van 147 PK, wat zorgt voor een aangename rijervaring. Met een kilometerstand van slechts 86070 km is deze Toyota Verso nog in uitstekende staat en klaar voor vele avonturen op de weg.
Een van de handige kenmerken van deze Toyota Verso is de verstelbaar stuur, waardoor je altijd de ideale rijpositie kunt vinden voor optimaal comfort. Daarnaast beschikt deze auto over een radio-CD/MP3 speler, waarmee je onderweg kunt genieten van jouw favoriete muziek. De aanwezigheid van hoofd airbag(s) voor zorgt voor extra veiligheid voor zowel jou als je medepassagiers.
Voor extra comfort is de bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, zodat je gemakkelijk een ergonomische zithouding kunt creëren voor lange ritten. Het Elektronisch Stabiliteits Programma draagt bij aan een stabiele en veilige rijervaring, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
Het exterieur van de Toyota Verso is voorzien van metallic lak, wat niet alleen zorgt voor een luxueuze uitstraling maar ook beschermt tegen krassen en weersinvloeden. Met een trekgewicht van 1300 KG biedt deze auto voldoende mogelijkheden om een aanhanger of caravan mee te nemen op vakantie.
Kortom, de Toyota Verso 1.8 VVT-i Business uit 2013 is een betrouwbare en ruime keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een praktische en comfortabele auto. Neem vandaag nog contact met ons op via 038-4441993 voor meer informatie of een proefrit in deze veelzijdige mpv.
Ramaker Hattem is transparant, ook wat betreft de verkoopprijzen. De getoonde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, dat bestaat uit:
- Tenaamstellingskosten en leges
- Minimaal 6 maanden APK
- Controle van vloeistoffen en verlichting
- Exterieur wassen en interieur stofzuigen
- Gecontroleerde kilometerstand
Voor maximale zekerheid kunt u kiezen voor ons Toyota Plus Occasions aflever- en garantiepakket. Dit pakket is beschikbaar voor al onze occasions en kost € 599. Hiervoor krijgt u:
- Tot 120 maanden garantie vanaf datum tenaamstelling op een Toyota Approved Occasion (afhankelijk van leeftijd en aandrijflijn, informeer naar de voorwaarden)
- 12 maanden BOVAG-garantie, ook op niet-Toyota merken
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Minimaal 12 maanden APK
- 24/7 pechhulp in Europa
- Garantie op alle slijtagegevoelige onderdelen gedurende de eerste 15.000 km na aflevering
- Volledige poetsbeurt exterieur en reiniging van interieur
- Een brandstoftank gevuld met 20 liter
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat bepaalde opties en/of accessoires genoemd worden die niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen dan ook geen rechten ontleend worden aan deze advertentie, en Ramaker Toyota Hattem kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen via 038-4441993.
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit of een offerte, u bent van harte welkom! Voor meer informatie kunt u ons bellen op 038-4441993.
Ramaker Hattem (1936) is sinds 1967,
De Toyota dealer voor de N.O. Veluwe!
Een gemoedelijk en vertrouwd adres, door jarenlange expertise een echte auto specialist.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2013 - dec. 2015
Wielbasis: 278 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 159 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 4284
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 108 kW (147 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.790 x 1.630 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.425 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 484 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 882 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Ramaker B.V.
Crunershof 18051 SX Hattem



