

Toyota Auris
1.4-16V Sol
€ 4.4992007194.014 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2007 |
| APK | 3 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.699 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Toyota Auris 1.4-16V Sol – 2e Eigenaar-NAP-Automatisch Airco-Achteruit camera
Toyota Auris 1.4-16V 2e Eigenaar - NAP - Navigatie -
- Kenteken: 35-XB-GG
- Merk: Toyota
- Model: Auris
- APK tot: 03-03-2027
- Tellerstand: 194014 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1398 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 4ZZ-FE
- Vermogen: 71 kW / 97pk
- Ledig gewicht: 1225 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 422 cm
- Hoogte: 1515 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- ESP en ASR
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Toyota Auris 1.4-16V Sol –Nette en Betrouwbare Auto!
De auto is afkomstig van de 2e eigenaar met NAP en altijd goed onderhouden.
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Toyota Auris. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Als het regent, schakelt de regensensor volautomatisch de ruitenwissers in. Met met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Toyota helemaal compleet.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 260 cm
Emissieklasse: Euro 4
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.220 x 1.760 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.225 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 354 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,0 s |
| Actieradius | 797 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
| Energielabel | C |




