

Tesla Model X
100D Dual Motor – MCU2 – CCS Upgrade – Trekhaak 2250 kg - INCL BTW
€ 32.5002018137.283 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2018 |
| APK | 5 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 131.000 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 346 - € 378 |
Tesla Model X 100D Dual Motor – MCU2 – CCS Upgrade – Trekhaak 2250 kg - INCL BTW
Pakket: Cold Climate Pack
Pakket: Premium Upgrade Package
Pakket: Convenience Pack
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Zeer nette en goed onderhouden Tesla Model X 100D Dual Motor in keurige staat, zowel van binnen als van buiten. Comfortabele en ruime 5-persoons uitvoering met krachtige elektrische aandrijving en veel luxe opties.
De auto is voorzien van de gewilde MCU2-upgrade voor een snelle en moderne bediening van het infotainmentsysteem, inclusief ondersteuning voor recente Tesla-functies. Daarnaast uitgerust met de CCS Combo upgrade voor eenvoudig en snel laden bij vrijwel alle snellaadstations in Europa.
Belangrijkste kenmerken
De auto rijdt en remt uitstekend en is altijd netjes behandeld. Ideale combinatie van luxe, prestaties, ruimte en praktische inzetbaarheid dankzij de hoge trekcapaciteit.
Bezichtiging en proefrit mogelijk in overleg.
Hofman Cars B.V.
Bonekamp 1
9679VC Scheemda
0612830043
info@hofmancars.nl
Hofman Cars B.V. is geopend op afspraak.
Graag altijd even telefonisch contact opnemen voordat u langskomt, zodat er zeker iemand aanwezig is om u te woord te staan en de auto waarin u bent geinteresseerd nog beschikbaar is.
Financiering is mogelijk, wij kunnen zorgen dat u een vrijblijvend voorstel ontvangt.
Inruilen is mogelijk, we ontvangen graag foto's en gegevens van uw auto zodat een inruil voorstel kan worden gemaakt.
Al onze voertuigen worden geadverteerd tegen een scherpe meeneem prijs. Het is tegen meerprijs en in overleg mogelijk om gebruik te maken van een aflever beurt met nieuwe APK inclusief beperkte garantie.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 307 kW (418 pk) |
| Max. koppel | 967 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.050 x 2.000 x 16.840 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 2.433 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.079 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Actieradius | 565 km |
| Energielabel | A |



