Talbot Matra

Murena 1.6 *3 zitplaatsen* 5-Bak, Zeldzaamheid, 90PK / 930KG, Lichtgewicht Polyester Body

PoweredBy
Talbot Matra
Murena 1.6 *3 zitplaatsen* 5-Bak, Zeldzaamheid, 90PK / 930KG, Lichtgewicht Polyester Body
€ 7.9501981141.806 km

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurRood
Aantal zitplaatsen3
Datum eerste toelating 3 april 1981
APK 9 mei 2004
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Omschrijving

De Matra Murena staat bekend om zijn innovatieve constructie met een gegalvaniseerd chassis en natuurlijk de drie-op-een-rij-opstelling – een waar hoogtepunt voor kenners. De carrosserie is in een solide staat, het lakwerk is ooit opnieuw gedaan door een hobbyist, helder van kleur en best fraai te noemen. Het gestreepte zebra-interieur is oud maar origineel en in bruikbare staat. De Murena rijdt, remt en schakelt maar de motor, techniek en electronica verdienen wel wat aandacht. Het is een leuk project voor de hobby-monteur en liefhebber / verzamelaar die bereid zijn wat tijd en liefde te investeren. Met wat inspanningen kan een echte Franse sportwagenklassieker weer tot leven worden gewekt !

Deze auto wordt uitsluitend als (potentieel) project verkocht.

Aanvullende opties en accessoires

Interieur

  • 12Volt aansluiting
  • Zwarte hemelbekleding

Overige

  • Reservewiel
  • WIJ REAGEREN NIET VIA MARKTPLAATS, GELIEVE TE MAILEN OF BELLEN

Meer informatie

Modelreeks: jul. 1981 - dec. 1983
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Interieurkleur: Licht grijs
Emissieklasse: Euro 0
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 1
Fabrikant: Auto Mooij Classics Lange Vonder 16 5741TT BEEK EN DONK, NL 0492-778267 http://www.automooij.nl classics@automooij.nl

Bedrijfsinformatie

Deze auto komt rechtstreeks uit Amerika en is momenteel niet voorzien van een Nederlands kenteken (tenzij anders aangegeven). De auto wordt geleverd met het origineel Amerikaanse kentekenbewijs/eigendomspapieren, zogenaamde 'US Title', waarmee de auto geregistreerd kan worden.
Alle invoerbelastingen en heffingen zijn al voldaan voor de EU (taxes paid). In sommige gevallen kunnen wij het kentekentraject verzorgen tegen meerprijs inclusief APK-keuring. Wij zijn uitgerust met een moderne werkplaats met alle voorzieningen.

Met onze luxe Mercedes Sprinter combinatie kunnen wij ook het transport verzorgen: wij leveren de auto tot op de oprit en kunnen eventueel uw (defecte) inruilauto meteen meenemen. Vraag naar de mogelijkheden.

Is de interesse gewekt? Dit exemplaar is te bezichtigen in onze nieuwe 4500 m² showroom met dubbele verdieping tussen 75 andere klassiekers. Bij serieuze belangstelling graag vooraf bellen i.v.m. beschikbaarheid en om te reserveren. WhatsAppen kan ook met +31(0)492-778267 of mailen naar verkoop@automooij.nl. Voor een uitgebreide fotoreportage in hoge resolutie neemt u een kijkje op onze website www.automooij.nl. U bent van harte welkom voor een lekkere kop koffie en stellen u in de gelegenheid onze ruime collectie klassiekers te komen bewonderen!

Let op; wij reageren niet op Marktplaats berichten, bij interesse graag een mail sturen of bellen naar 0492-778267.

Disclaimer; ondanks dat onze advertenties met de grootste zorg worden samengesteld blijven deze onder voorbehoud van prijswijzigingen en typefouten.
Controleer daarom altijd goed of de specificaties die u belangrijk vindt daadwerkelijk overeen komen met de beschrijving.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurRood
Aantal zitplaatsen3
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.592 cc
Max. vermogen 66 kW (90 pk)
Massa 930 kg

Opties

Auto Mooij Classics

Lange Vonder 16
5741 TT Beek en Donk

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Auto Mooij Classics

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Talbot Matra Murena is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Talbot Matra Murena