

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2023 |
| APK | 4 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.721 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
De Suzuki S-Cross 1.5 Hybrid Select uit 2023 is een hybride benzine-auto die voorzien is van een krachtige motor met een vermogen van 102 PK. Met zijn opvallende blauwe kleur en stoere SUV-carrosserie is dit een auto die zeker niet onopgemerkt zal blijven op de weg. Deze S-Cross heeft een kilometerstand van 38237 en is uitgerust met handige opties die het rijden nog comfortabeler maken.
Neem bijvoorbeeld de bestuurdersstoel die in hoogte verstelbaar is, waardoor je altijd de ideale zitpositie kunt vinden voor een comfortabele rit. Daarnaast zorgen de hoofd airbags achter voor extra veiligheid voor alle inzittenden. De rijstrooksensor met correctie helpt je om altijd netjes binnen de lijnen van je rijbaan te blijven, wat zorgt voor een ontspannen rijervaring.
De bagagedek in de Suzuki S-Cross zorgt ervoor dat je waardevolle spullen uit het zicht en veilig opgeborgen zijn tijdens het rijden. En met de aanwezige radio kun je onderweg genieten van jouw favoriete muziek of radiozenders.
De metallic lak geeft deze Suzuki S-Cross een luxe uitstraling en laat de blauwe kleur nog beter tot zijn recht komen. Met zijn vijf deuren is deze auto ook nog eens zeer praktisch in gebruik, waardoor instappen en uitladen een fluitje van een cent is.
Interesse in deze Suzuki S-Cross 1.5 Hybrid Select uit 2023? Neem dan contact op met Autobedrijf Kooy Oud-Beijerland b.v op 0186-621500. Maak een afspraak voor een proefrit en ontdek zelf het comfort en de stijl van deze prachtige hybride SUV.
Leuk dat u interesse heeft in een auto van Autobedrijf Kooy, Mazda dealer en specialist in Hyundai en alle occassions.
Autobedrijf Kooy is sinds 1957 een echt familiebedrijf en staat voor echte kwaliteit, transparantie en betrouwbaarheid.
Als u van plan bent deze auto te komen bezichtigen, belt u dan vooraf voor de actuele beschikbaarheid. Het maken van een afspraak is gewenst.
Op nieuwe auto's rekenen wij geen extra kosten bovenop de advertentieprijs. Deze actieprijs is extra scherp en niet i.c.m. andere aanbiedingen.
Voor alle occasions bieden wij u 3 afleverpakketten aan:
1.) Brons Pakket
Brons Pakket bestaat uit: * BOVAG 40 punten check, * minimaal 6 maanden APK * de auto wordt gewassen * de Tenaamstellingskosten
2.) Zilver Pakket
Meerprijs t.o.v. Brons Pakket € 995,- (bij aanschafwaarde vanaf €4.500,-)
Zilver Pakket is als Brons Pakket plus:
* 12 Maanden BOVAG garantie * Tot 12 jaar / 200.000 km verlengde garantie met een Actua verzekering (vraag naar de voorwaarden)* * Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema: onderhoudsvrij voor 12 mnd of 20.000 km * Minimaal 12 maanden APK * 12 maanden mobiliteitsgarantie (24/7 pechhulp) in geheel Europa * In- en exterieur wordt gereinigd * Airco controle/service * Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden * De auto wordt afgeleverd met minimaal een halve tank brandstof
3.) Goud Pakket (Bij auto’s tot maximaal 4 jaar oud en tot maximaal 100.000 km)
Meerprijs € 1495,-
Goud Pakket is als Zilver Pakket plus:
* 24 Maanden BOVAG garantie (mits onderhoud is uitgevoerd door Autobedrijf Kooy) * Nieuwe APK * Nieuwe vloermatten set * 10% korting op accessoires binnen het 1e jaar na aanschaf * De auto wordt afgeleverd met een volle tank brandstof
Voor zilver en goud pakket geldt het onderstaande: * Alle rijdbare garantie zaken zullen geschieden via Autobedrijf Kooy Oud-Beijerland B.V. * Tijdens de garantie periode bieden wij u gratis vervangend vervoer aan (exclusief brandstof) * Banden worden vervangen bij het zilver of goud pakket indien deze onder de 3.0mm zijn (dit adviseren wij onze klanten ook bij onderhoud) * Indien de auto nog in de fabrieksgarantie valt, gaat deze voor t.o.v. de BOVAG garantie.
De BOVAG garantie is van toepassing boven 4.500,-
Voor meer informatie over de pakketten, of ons occasionaanbod neem vrijblijvend contact met ons op:
Like onze facebookpagina en stuur uw bericht via Messenger! En like onze pagina: facebook.com/autobedrijfkooy
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia scherm standaard
Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur & Comfort
- Extra getint glas achter
- schakelpaddles
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Modelreeks: aug. 2022 - jul. 2025
Wielbasis: 260 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Brons (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Veilig op weg met pakket Brons.; Geldige APK van nog minimaal 3 maanden., Tenaamstellingskosten., Wasbeurt.
- Zilver (€ 995): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Pakket zilver voor zekerheid! ; Nieuwe APK; 12 maanden mobiliteitsgarantie., Brandstof € 30,-, Distributieriem indien nodig. (Zie voorwaarden), In-en exterieur wordt gereinigd., Onderhoudsbeurt volgens schema, Tenaamstellingskosten.
Referentienummer: 14828
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 10.00 kW
Accu aanschaf: onbekend

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.462 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 138 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.300 x 1.785 x 1.585 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.265 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik buitenweg | 19,6 l/100km (1 op 5,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Kooy Oud-Beijerland B.V.
Ferrarilaan 53261 NC Oud-Beijerland










