

Suzuki Jimny
1.3 Exclusive
€ 10.9402009104.233 km
Handmatig
Benzine
SUV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 7 oktober 2009 |
| APK | 10 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Suzuki Jimny 1.3 Exclusive
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Ben jij op zoek naar een robuuste, wendbare en stijlvolle 4x4 die je overal brengt? Dan is deze Suzuki Jimny 1.3 Exclusive perfect voor jou! Deze iconische off-roader combineert klassiek design met moderne gemakken en is klaar voor elk avontuur.
🚗 Hoogtepunten
🔹 4x4 AWD – Overal thuis, of het nu op de weg, in het bos of op het strand is.
🚛 Trekhaak – Ideaal voor het meenemen van een caravan, boot of fietsendrager. (1300kg)
❄️ Airco – Comfortabel rijden, wat het weer ook is.
📱 Apple CarPlay / Android Auto – Blijf verbonden en geniet van je favoriete muziek en navigatie.
🪟 Elektrisch bedienbare ramen – Extra gemak en comfort.
🛞 LT205/70R15 Off-Road banden – Optimale grip op elk terrein.
🌞 Cabrio – Geniet van de vrijheid en het openluchtgevoel!
🔧 Volledige onderhoudshistorie – Deze Jimny is met zorg onderhouden en klaar voor nieuwe avonturen.
✅ Technisch in topconditie – Betrouwbaar en klaar om te rijden.
Welkom bij Autoduo,
Al onze auto's worden voor verkoop grondig geïnspecteerd en waar nodig voorzien van onderhoud en een nieuwe A.P.K. Wij laten al ons onderhoud uitvoeren door een erkende VAG service partner: Pro Garage. Vervolgens worden al onze auto's showroom klaar gemaakt door Autopoetsbedrijf 023. Elke auto wordt zowel van binnen gereinigd en van buiten gepolijst. Dankzij onze vertrouwde partners verkeren al onze auto's zowel technisch als optisch in absolute topstaat.
Auto financieren? Bij ons kunt u terecht voor een zakelijke of particuliere autofinanciering. Op onze website kunt u gemakkelijk en snel een aanvraag doen onder de button "financiering aanvragen." Wij maken graag een offerte op maat, vraag naar de voorwaarden.
Wij hanteren geen openingstijden en zijn maandag t/m zondag geopend op afspraak. Bel/Whatsapp (0614885269) of mail naar info@autoduo.nl voor een proefrit.
Auto Duo
Noordammerweg 45 A-19
1424NW DE KWAKEL
0614885269
Geïnteresseerd in deze Suzuki Jimny 1.3 Exclusive? Bel of Whatsapp voor een proefrit (0614885269) Inruil mogelijk.
Wij hanteren geen openingstijden en zijn maandag t/m zondag geopend op afspraak. Bel/Whatsapp (0614885269) of mail naar info@autoduo.nl voor een proefrit.
Auto Duo
Noordammerweg 45 A-19
1424NW De Kwakel
06 14 88 52 69
info@Autoduo.nl
www.autoduo.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.645 x 1.600 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 113 - 816 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Actieradius | 547 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | F |





