
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Jimny
1.3 | AWD 4X4 | AIRCO | NL-AUTO | TREKHAAK |
€ 8.9992008182.686 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 13 juni 2008 |
| APK | 13 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.982 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Suzuki Jimny. Auto staat rondom op zeer goede Vredestein all season banden. Apk tot 13-6-2026, een nieuwe apk behoort in overleg uiteraard tot de mogelijkheden.
Op deze Suzuki Jimny kunt u blind vertrouwen. In één woord een heerlijke stadsauto die u nooit in de steek laat. Snel, wendbaar, voorzien van alle gemak en uitermate prettig in prestaties. De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een pittige benzinemotor, in combinatie met een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- 12Volt aansluiting
Overige
- Bijlsma Auto's Garantie Plan (tegen meerprijs)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen
Modelreeks: jan. 2004 - jul. 2012
Maten en gewichten
Laadvermogen: 385 kg
Wielbasis: 225 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Garantie
Garantie: Bijlsma Auto's Garantie Plan
Garantie: Bijlsma Auto's heeft een eigen garantieplan ontwikkeld. Tegen een geringe meerprijs kunt een een garantiepakket bij ons afsluiten voor de duur van 3 of zelfs 6 maand. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie. Nieuw Bijlsma Auto's Garantie Plan!
Productveiligheid
Fabrikant: Bijlsma Auto's Zoom 25 9231DX SURHUISTERVEEN, NL 0640709839 http://www.bijlsma-auto.nl info@bijlsma-auto.nl
Bedrijfsinformatie
Waarom kiezen voor Bijlsma Auto?
Bij Bijlsma Auto kunt u rekenen op de hoogste kwaliteit en volledige transparantie. Wij werken uitsluitend met correcte bouwjaren en kilometerstanden. Bij aflevering ontvangt u altijd een NAP-certificaat, zodat u verzekerd bent van een gegarandeerde kilometerstand. Eerlijkheid en klanttevredenheid staan bij ons hoog in het vaandel.
Bent u op zoek naar een betrouwbare occasion? Bezoek dan onze website, BIJLSMA-AUTO.NL, voor een uitgebreid aanbod van goed onderhouden dealeroccasions, inclusief gedetailleerde foto’s en heldere informatie. Het kan zijn dat niet alle opties in de accessoireslijst vermeld staan, maar dankzij onze uitgebreide fotoreportage kunt u vrijwel alle opties terugvinden.
Transparantie is onze prioriteit: De getoonde prijzen zijn nettoprijzen, wat betekent dat u geen extra afleverings- of rijklaarkosten betaalt. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Garantie: Tegen een meerprijs van €350 bieden wij bij Bijlsma Auto een garantieplan van 3 maanden op de motor, versnellingsbak en eindaandrijving. Zo rijdt u met extra gemoedsrust.
Wij zijn trots op onze reputatie: volgens klanttevredenheidsonderzoeken zijn wij uitgeroepen tot het beste autobedrijf van Nederland. Deze erkenning is voor ons niet alleen een titel, maar een bevestiging van onze voortdurende inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid.
Kom gerust langs voor een proefrit – de koffie staat altijd voor u klaar! Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij om van tevoren even te bellen, aangezien we niet altijd aanwezig zijn. Inruil van uw huidige voertuig is altijd mogelijk.
Bij Bijlsma Auto bent u verzekerd van kwaliteit, service en transparantie.
Let op: Ondanks dat wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, zijn wij niet aansprakelijk voor druk- of zetfouten.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.780 x 1.650 x 1.710 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 113 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Actieradius | 555 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 171 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Bijlsma Auto's
Zoom 259231 DX Surhuisterveen






























