

Suzuki Ignis
1.2 Stijl Hybrid [ CLIMA I CAMERA I CRUISE CONTROL ]
€ 10.4442018129.095 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 augustus 2018 |
| APK | 5 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.846 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
De Suzuki Ignis 1.2 Stijl Hybrid uit 2018 is een prachtige hatchback met een krachtige 90 PK benzinemotor. Met zijn opvallende rode kleur en moderne uitstraling is deze auto een echte eyecatcher op de weg. Met een kilometerstand van 129095 is deze Suzuki nog in topconditie en klaar voor vele kilometers rijplezier.
Voorzien van handige extra's zoals all season banden, zul je met deze Suzuki Ignis altijd grip en comfortabel rijgedrag ervaren, ongeacht het seizoen. Daarnaast beschikt deze auto over een handige achteruitrijcamera, waardoor inparkeren en manoeuvreren in krappe ruimtes een fluitje van een cent wordt.
Bij lange ritten zul je het gemak van de cruise control zeker waarderen. Deze functie zorgt ervoor dat je ontspannen en comfortabel op de snelweg kunt rijden, zonder constant het gaspedaal in te hoeven drukken. De electronic climate control zorgt ervoor dat je altijd de gewenste temperatuur in de auto hebt, ongeacht de weersomstandigheden buiten.
Met het navigatiesysteem full map ben je altijd zeker van de juiste route. Geen gedoe meer met losse navigatiesystemen of apps op je telefoon, maar een geïntegreerd systeem dat je probleemloos naar je bestemming leidt. Daarnaast zijn de voorstoelen van deze Suzuki Ignis verwarmd, waardoor je zelfs op koude dagen comfortabel en behaaglijk kunt rijden.
De bestuurdersstoel is in hoogte verstelbaar, zodat je altijd de ideale zitpositie kunt vinden voor een optimale rijervaring. Met 5 deuren biedt deze hatchback bovendien voldoende ruimte en gemak voor zowel bestuurder als passagiers.
Wil je meer weten over deze Suzuki Ignis 1.2 Stijl Hybrid uit 2018 met al zijn handige opties en comfortabele features? Neem dan snel contact met ons op via 074-2431135 en ontdek zelf wat deze geweldige auto te bieden heeft!
Als je een nieuwe auto of brommobiel bij ons koopt, hoef je je geen zorgen te maken over extra kosten voor het rijklaar maken. De prijs die wij adverteren is rijklaar en volgens de richtlijnen die de fabrikant heeft voorgeschreven.
Voor gebruikte auto's is de prijs die je ziet, allesomvattend. Het omvat:
- Een grondige check van 40 punten volgens BOVAG-standaarden
- Wettelijke garantie
- Een geldige APK
- De mogelijkheid om binnen 14 dagen te ruilen
Dit pakket is bij de geadverteerde prijs inbegrepen
Veel klanten gaan voor ons 'Afleverpakket Plus', omdat het extra voordelen heeft, zoals:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Een nieuwe APK
- Een onderhoudsbeurt
- Een Wiegerinck Service Card die 1 jaar geldig is, met pechhulp in heel Europa. Als je het voorgeschreven onderhoud bij ons laat doen, verlengen we dit kosteloos bij elke beurt.
- Een brandstoftank die halfvol is
- Airco-onderhoud (inclusief nieuw koudemiddel)
- Een grondige schoonmaak
- De mogelijkheid om binnen 14 dagen te ruilen
De kosten voor het afleverpakket Plus bedragen €595.
Als je een Suzuki koopt die jonger is dan 8 jaar en minder dan 100.000 kilometer heeft gereden, kun je ook ons 'Afleverpakket Zorgeloos' kiezen. Hiermee krijg je:
- 24 maanden BOVAG-garantie en een volle tank bij aflevering
Tijdens de garantieperiode dient het voorgeschreven onderhoud worden uitgevoerd bij een van onze vestigingen.
De kosten van het Afleverpakket Zorgeloos bedragen €745
Autobedrijf Bart Wiegerinck heeft vestigingen in Goor, Hengelo en Oldenzaal. Wij zijn erkende dealers van de merken Suzuki, Seres, Aixam en Chevrolet. Bovendien fungeren al onze 3 vestigingen als Profile Tyrecenters, waarbij we onderhoud kunnen uitvoeren voor alle automerken.
Bezoek onze website www.bartwiegerinck.nl
Modelreeks: jan. 2016 - dec. 2018
Referentienummer: 3536
Wielbasis: 244 cm
Interieurkleur: Antraciet
CO₂-uitstoot (NEDC): 97 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Fabrieksgarantie tot: 15-08-2028
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.690 x 1.595 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 810 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 97 g/km |
| Energielabel | C |






