

Suzuki Ignis
1.3-16V GL Automaat! Koude Airco
€ 2.7502001155.899 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2001 |
| APK | 13 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Zeer leuke Ignis automaat. Met koude werkende airco. Rijst en schakelt perfect. Nw apk bij aflevering. Origineel Nederlandse auto Met Nap.
Alle inruil is mogelijk en bespreekbaar, ook uw caravan boot of motor
U kunt ook bij ons pinnen, en wij kunnen de auto op naam zetten.
Bel of mail ons voor dat u langs wilt komen en of deze occasion nog beschikbaar is
U betaald bij ons GEEN aflevering kosten!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 2
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 61 kW (83 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.620 x 1.600 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 910 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 181 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,2 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 170 g/km |
| Energielabel | D |



