

Suzuki Ignis
1.2 Select | Bluetooth | Achteruitrijcamera | Nwe APK
€ 10.900201972.303 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 juli 2019 |
| APK | 1 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.143 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
**Suzuki Ignis 1.2 Comfort | Compact | Zuinig | Dealeronderhouden | Grijs**
Deze leuke Suzuki Ignis 1.2 Select is voorzien van allerlei handige accessoires zoals, het multimediasysteem die je kan verbinden met je telefoon, isofix, elektrische bedienbare ramen voor,- en achter en nog veel meer. Door zijn lichtmetalen velgen staat hij ook nog eens extra leuk op de stoep.
APK t/m 1 september 2027
2 sleutels aanwezig
Nationale Auto Pas (NAP) aanwezig
Ben je op zoek naar een betrouwbare en verrassend ruime stadsauto die stijl, comfort én efficiëntie biedt? Ontdek de Suzuki Ignis 1.2 Comfort uit 2019! Met een rijklaargewicht van slechts 885 kg en een brandstofverbruik van slechts 4.7 liter per 100 km brengt deze praktische hatchback je moeiteloos en voordelig van A naar B.
Geschikt voor vier personen en uitgevoerd in de chique kleur Grijs, geeft deze Ignis een fris en modern beeld. De 5-deurs carrosserie biedt optimale toegankelijkheid en flexibiliteit, terwijl de in delen neerklapbare achterbank zorgt voor extra laadvolume bij grotere boodschappen of weekendjes weg. Met een topsnelheid van 170 km/h en een soepele acceleratie naar 100 km/h in 12.2 seconden heeft hij alles in huis voor zowel stadsritten als landelijke wegen.
Deze Suzuki Ignis 1.2 Comfort zit boordevol fijne standaardvoorzieningen, waaronder:
- Airco voor een altijd aangename temperatuur.
- Bluetooth-connectiviteit voor een veilige toegang tot je muziek en oproepen.
- Multifunctioneel stuur voor comfort en controle.
- Elektrische ramen voorin en elektrisch verstelbare buitenspiegels voor extra gemak.
Daarnaast ben jij verzekerd van optimale bescherming met airbags rondom, inclusief hoofd- en zij-airbags. Het Anti Blokkeer Systeem (ABS) en Elektronisch Stabiliteitsprogramma (ESP) zorgen samen met de remkrachtverdeling voor een veilige en stabiele rit onder alle omstandigheden.
Deze origineel Nederlandse Suzuki Ignis is keurig onderhouden en beschikt over een geldige APK tot september 2027. Perfect als zuinige tweede auto of praktische oplossing voor de stedelijke gebruik!
Dankzij de scherpe prijs hoef je niet langer te wachten op een betrouwbare en comfortabele stadsauto.
Kom gerust langs voor een proefrit in de Suzuki Ignis 1.2 Select, we helpen u graag! Wij kunnen tenaamstellen en vrijwaren, op zoek naar een postkantoor is dus niet nodig. De auto ter plaatse bekijken? Neem gerust contact op voor het maken van een afspraak.
FIRST CLASS CARSERVICE, 6 dagen per week geopend. Maandag t/m Vrijdag van 09.00u-17.30u, Zaterdag van 09.00u-16:00u. Inruil van uw eigen auto behoort tot de mogelijkheden. Ook voor al uw reparaties, onderhoud en APK-keuringen.
Graag tot ziens in ons bedrijf in Bunnik.
First Class Carservice
Rumpsterweg 12a
3981AK Bunnik
030-6567641
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 244 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
Disclaimer: Controleer zelf bij aankoop alle zaken die voor u van belang zijn op juistheid, werking en aanwezigheid. Tenzij anders overeengekomen bent u altijd verzekerd van 12 maanden consumentenbescherming op uw aankoop. Alle aankoop-keuringen en controles zijn uiteraard toegestaan, graag wel ter plaatse. De genoemde verkoopprijzen zijn meeneem prijzen, voor meer service en 12 maanden Bovag garantie bieden wij passende afleverpakketten aan. Vraag gerust naar een persoonlijk voorstel.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.690 x 1.595 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 785 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 680 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | D |





