We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Suzuki Ignis
1.2 Select Automaat ( Apple Carplay / Android auto )
Suzuki Ignis
1.2 Select Automaat ( Apple Carplay / Android auto )
Deze prachtige Suzuki Ignis 1.2 Select uit 2019 is een stijlvolle en betrouwbare hatchback in een opvallende oranje kleur. Met een krachtige benzine motor van 90 PK en een cilinderinhoud van 1242 CC biedt deze auto een dynamische rijervaring. Met een kilometerstand van 37500 op de teller is deze Suzuki in uitstekende staat en klaar voor vele comfortabele kilometers.
Het interieur van deze Suzuki Ignis is voorzien van vele handige opties die het rijden nog plezieriger maken. De achterbank is in delen neerklapbaar en verschuifbaar waardoor je gemakkelijk extra bagageruimte creëert. De bestuurdersstoel is in hoogte verstelbaar voor de perfecte rijpositie.
Voorzien van onder andere, parkeercamera achterzijde, automatische transmissie, privacy glass, airconditioning en Apple Carplay - Android auto.
Deze auto hebben wij vorig jaar verkocht, en inmiddels mogen inruilen, en nee er is niks mis mee. De vorige eigenaar is een stukje groter en nog ruimer gaan rijden.
De auto is net binnen, foto's volgen spoedig.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
Bluetooth
smartphone integratie
Interieur & Comfort
achterstoelen verschuifbaar
Extra getint glas achter
voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Wielbasis: 244 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 495): Vakgarage premium afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); Geen BOVAG 40-Puntencheck; Geen BOVAG Afleverbeurt; Vakgarant Premium Occasion; Nieuwe APK
Referentienummer: 636