

Suzuki Ignis
1.2 Style Smart Hybrid / Clima / Stoelverwarming / Navigatie / Camera / Keyless
€ 18.950202317.490 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2023 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 24.603 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Deze Suzuki heeft een fabrieksgarantie van 10 jaar of 200.000km*
De Suzuki Swift scoort! Niet alleen door zijn ruimte en zijn rijcomfort, maar ook door zijn eigenwijze uitstraling. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 17490 Voor de aandrijving van deze auto zorgt een compacte motor. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Selecteer uw reisbestemming en het full map navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Deze Suzuki Swift is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Ook DAB ontvangst, keyless entry, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
*mits jaarlijks onderhouden door een offciele Suzuki dealer.
VDG Automotive biedt u dealerauto's tegen concurrerende prijzen.
Bij ons treft u geen grote showroom, maar mensen met passie voor auto's, liefde voor het vak en waarbij persoonlijke aandacht centraal staat.
Wilt u uw huidige auto inruilen? geen probleem, wij kijken graag samen met u naar een passend voorstel.
Uw auto financieren? wij bieden concurrerende tarieven door een intensieve samenwerking met Network4lease.nl. Hierdoor heeft u altijd en gegarandeerd de beste deal!
Wij zijn 7 dagen per week op afspraak geopend. Wilt u een bezichtiging of een proefrit maken?
Neem dan alstublieft contact via whatsapp, mail, (info@vdgautomotive.nl) of telefonisch via (Roel) +31 6 40 91 97 55 of (Ronald) +31 6 53 36 77 10
Wij zijn ook veel onderweg om voor u de juiste auto's aan te kopen dus niet altijd aanwezig.
Modelreeks: 2017 - 2024
Modelcode: RZ/AZ
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 245 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
VDG afleverpakket Basis (inbegrepen):
APK minimaal 6 maanden geldig
Technische inspectie
Vloeistoffen controle en bijvullen
Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
VDG afleverpakket compleet (€ 325 meerprijs):
Onderhoudsbeurt volgens fabriekschema uitgevoerd
1 jaar Garantie
APK minimaal 6 maanden geldig
Technische inspectie
Vloeistoffen controle en bijvullen
Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
Tenaamstellingskosten
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 61 kW (83 pk) |
| Max. koppel | 107 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.690 x mm |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 787 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | A |




