

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2012 |
| APK | 7 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.229 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
• Rijdt en schakelt goed.
• Nieuwe APK bij aflevering.
• MAAR 91.300 KM.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Extra getint glas
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Laadvermogen: 588 kg
Wielbasis: 265 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
GARANTIE in overleg.
Wij werken met Cargarantie dit is mogelijk in 6, 12 en 24 maanden.
Graag bellen voor info liever dan whatsappen.
UITSLUITEND EN ALLEEN OP AFSPRAAK AANWEZIG EN GEOPEND!!! 0416-234003
ALTIJD BELLEN. Auto’s kunnen helaas niet vast gehouden worden!!
Tel: 0416-234003 ook whatsapp
•• Inruil is UITSLUITEND OP locatie. ••
Eventueel een video of extra foto’s mogelijk van de desbetreffende auto.
Omdat ik niet altijd aanwezig ben en om teleurstellingen te voorkomen adviseer ik u om te BELLEN voor uw komst. 0416-234003
De aangegeven prijs is een VASTE meeneemprijs.
• Inruil op handelsbasis!!!!
••• BEL ALTIJD voor u vertrekt !! •••. 0416-234003
Graag Tot Ziens bij J Semler Auto’s in Drunen
Openingstijden:
Maandag 10.00 tot 15:30
Dinsdag 10.00 tot 17.00
Woensdag 10.00 tot 17.00
Donderdag 10.00 tot 17.00
Vrijdag 10.00 tot 17.00
Zaterdag 11.00 tot 16.00
Zondag : GESLOTEN
Tel: 0416234003

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.830 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.512 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 486 - 1.312 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
J. Semler Auto's
Kasteeldreef 235151 RR Drunen

















