

smart Forfour
1.0 Turbo Passion*AUTOMAAT*CABRIO*CRUISE*
€ 11.495201554.224 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 oktober 2015 |
| APK | 28 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 19.416 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Smart forfour 1.0 Turbo Passion*AUTOMAAT*CABRIO*CRUISE*WINTERBANDEN*
IPV Toyota Aygo Automaat. BTW voor ondernemers aftrekbaar
Smart forfour 1.0 Turbo Passion*AUTOMAAT*CABRIO*CRUISE*
Pakket: Cool & Audio
Pakket: Cool & Media
Pakket: Audio pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Inruil mogelijk.
Unieke auto van de eerste eigenaar afkomstig.
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Smart forfour. Het is een auto van het bouwjaar 2015, hij heeft 54224 kilometer op de teller staan. De aandrijving van deze Smart wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Het audio-installatiesysteem is handig te bedienen vanaf het stuurwiel, wat bijdraagt aan een veilige autorit. De auto is ook uitgevoerd met climate control. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Met keyless entry opent en sluit u de portieren zonder dat u de sleutel vasthoudt. Met buitentemperatuurmeter, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Smart forfour is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Smart te reserveren.
Totaalauto's
Edisonstraat 31
6604BT Wijchen
06-19371989
info@totaalautos.nl
totaalautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 135 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.500 x 1.670 x 1.554 mm |
| Draaicirkel | 8,7 m |
| gewicht | 925 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 975 l |
| Inhoud brandstoftank | 28 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 666 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 98 g/km |
| Energielabel | B |





