

Skoda Superb
1.8 T Business Edition AUT PSENSOR TREKHAAK CRUISE 2 X SLEUTELS
€ 3.3502008222.601 km
Automatisch
Benzine
Sedan
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2008 |
| APK | 9 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 34.539 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Optielijst
- AUTOMAAT
- AIRCO
- PARKEERSENSOR
- STOELVERWARMING
- CRUISE CONTROL
- 2 X SLEUTELS
- ELEC.PAKET
- TREKHAAK
- Boordcompter
- Buitensp. in carr. kleur
- In delen neerkl. achterb.
- Side airbag(s)
- Dubbele airbag
- Startblokkering
- Buitensp. elektr. + verw.
- Buitenspiegels verstelb.
- Stoel best. hoogte verst.
- Verstelbaar stuur
- Bumpers in carr. kleur
- ABS en EBD
Geen afleveringskosten!
Inruil mogelijk.
Bel 06-23406999 of 0640678712 voor een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Laadvermogen: 602 kg
Wielbasis: 280 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.781 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.800 x 1.770 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.467 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.069 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 462 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 652 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 13,5 l/100km (1 op 7,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| CO2-uitstoot | 228 g/km |
| Energielabel | E |




