
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Skoda Octavia
Combi 1.5 e-TSI BUSINESS PLUS 150 PK 1e EIG AUTOMAAT SCHUIF/KANTEL PANORAMADAK.GROTE WEG KM !

Skoda Octavia
Combi 1.5 e-TSI BUSINESS PLUS 150 PK 1e EIG AUTOMAAT SCHUIF/KANTEL PANORAMADAK.GROTE WEG KM !
€ 18.9002023180.957 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2023 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.885 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
***Deze auto wordt binnen 1 week verwacht op de Locatie: Motorenweg 25 te Delft 015-5150085** Dit is echt geweldig. Een heerlijke ruime en luxe Octavia Combi automaat die alleen maar grote weg km heeft gereden. Van een vaste klant van ons, 1e eigenaar en in zeer goede conditie. zoals ze zeggen, veel auto voor uw geld. Let op, dit is de 1.5 en niet de 1.0 uitvoering. Goed onderhouden, ZEER COMPLEET. Meer weten ? Kom langs op de Motorenweg 25 te Delft.
Een topper van een zakenauto, deze Skoda Octavia Combi. Maar let op: straks wil iedereen met u carpoolen. Ondanks zijn zuinigheid, levert de benzinemotor van deze Skoda uitstekende prestaties. In weer een wind een cabrio-gevoel? Daarvoor zorgt het elektrisch bediende glazen panorama dak. En het moeiteloos in- en uitladen is te danken aan de elektrisch bedienbare achterklep. Deze Skoda Octavia Combi heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Al is het nog zo fris, koude handen zijn verleden tijd door het verwarmd stuurwiel. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. De bediening van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur en als u wilt zelfs met uw stem. De audio is overigens voorzien van DAB-radio voor een altijd heldere ontvangst. Voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons om onderweg de accu van de smartphone bij te laden. Ook is de Skoda uitgerust met: automatische airconditioning, parkeersensoren achter, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling? Bel ons! Digo is al 60 jaar een begrip in de regio en ver daar buiten. Wij hebben 250 occasions op voorraad verdeeld over 2 vestigingen te Delft. Meer weten? www.digodelft.nl
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Direct online bestellen kan natuurlijk ook. ( vanaf 7.500 met basis pakket)
* Gratis thuisbezorgd.
* Altijd met de beste voorwaarden
* Altijd met 14 dagen bedenktijd regeling ( vraag de voorwaarden)
Openingstijden showroom
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lava Blue (0F0F)
- Lichtmetalen velgen 17" Rotare Aero 7J x 17" met banden 205/55 R17 91V (PJ2)
- Panoramisch glazen schuif-/kanteldak voor Combi (3FU)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chrome pakket; chromen raamlijsten en chromen sierstrip in bumper voor (PKG)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- koplampreiniging
- LED mistlampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Sunset (extra donker getinte ramen achter) (4KF)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding met LTE en draadloos opladen (PT2)
- connected services
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- Verwarmbare voorstoelen (4A3)
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- LED interieurpakket (PWZ)
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Centrale airbag tussen voorstoelen
- Parkeersensoren voor en achter (7X2)
- Rijstrooksensor met correctie
- Side Assist (7Y1)
Overige
- Functie pakket (WKE)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 626 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart interieur
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
Geldige APK
Volledig gepoetst
Volledig interieur reinigen
Technische basis check - Basis pakket (€ 599 meerprijs):
- Interieur reinigen
- Exterieur reinigen
- Geldige APK min. 6 mnd.
- Standaard onderhoudsbeurt*
- Distributie vervangen indien nodig (tegen meerprijs)
- Banden minimaal 2.5 mm
- Volledige Technische inspectie*
- Pechhulp* Benelux
- Nieuwe pasvorm matten
- Interieur reinigen
- Brandstof 15 liter
- Garantie* wettelijk* - Bovag pakket (€ 899 meerprijs):
- Tenaamstellingskosten
- Interieur reinigen
- Exterieur reinigen
- Steenslagbehandeling*
- Nieuwe APK
- Minimaal 2 sleutels
- Onderhoudspakket* volgens fabrieksvoorschriften
- Distributie vervangen (binnen 15.000km./ 12 mnd. incl.)
- Banden minimaal 3.5 mm
- Airco onderhoud
- Volledige Technische inspectie**
- Bovag 40 punten certificaat
- Pechhulp* 12 mnd. Europadekking
- Nieuwe pasvorm matten
- Interieur reinigen
- Brandstof Halfvolle tank
- Gratis vervangend vervoer
- Garantie 12 mnd. BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SKODA AUTO a.s. tr. Václava Klementa 869 29301 Mladá Boleslav, NL +420-236090002 https://www.skoda-auto.com/ infoline@skoda-auto.cz
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.830 x 1.468 mm |
| gewicht | 1.284 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 640 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf DIGO
Reinier de Graafweg 22625 DA Delft

























