

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 december 2020 |
| APK | 11 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.120 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Deze Seat zit barstensvol 'auto emocion'. Technisch gezien Duits, qua rijkwaliteiten Spaans. Mooie combi toch? Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Natuurlijk zijn de sportstoelen super functioneel als het rechterpedaal ingetrapt wordt. Maar ook voor het uiterlijk doen ze veel! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Ervaar de wonderen van de digitale mobiliteitswereld waarbij alles wat u wenst op het digitale dashboard verschijnt. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. DAB-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Deze auto is voorzien van parkeersensoren achter, regensensor, sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Als u nieuwsgierig bent naar deze SEAT Leon, neem dan snel contact met ons op.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Apeldoorn Occasions afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-apeldoorn@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn Occasions!
Aanvullende opties en accessoires
- Navigatiesysteem full map
- achteruitrij assistent
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 571 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4 l/100km (1 op 25,0)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Wettelijke garantie (12 maanden garantie) - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es


Renault Mégane vs. Seat Leon - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.800 x 1.442 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.179 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 957 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Bochane Apeldoorn Occasions
Steenbokstraat 97324 AZ Apeldoorn
































