

SEAT Leon
1.4 TSI Reference | CarPlay | Airco | Trekhaak | 5-deurs | Cruise
€ 4.9502010165.078 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2010 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.196 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Te koop aangeboden: Deze nette en goed onderhouden Seat Leon 1.4 TSI Reference
Levering: rijklaar zonder extra afleverkosten.
Inruil van uw auto mogelijk.
Volledige onderhoudshistorie aanwezig.
BTW/Marge: Marge
Tellerstand: 165.078km
Transmissie: Handgeschakeld
Brandstof: Benzine
Kleur: Zwart
Motor: 1.4 TSI
Vermogen: 125pk
Ledig gewicht: 1224kg
Wegenbelasting gemiddeld € 178,- per kwartaal.
APK geldig tot: 31-05-2027
Bouwjaar: 11-2010
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Openingstijden:
Maandag: 8:00u-17:30u
Dinsdag: 8:00u-17:30u
Woensdag: 8:00u-17:30u
Donderdag: 8:00u-17:30u
Vrijdag: 8:00u-17:30u
Zaterdag: 9:00u-14:00u
Zondag: Gesloten
Alle vermelde prijzen zijn meeneemprijzen zonder extra afleveringskosten. Wij bieden Autotrust garantie aan, vraag ons naar de mogelijkheden.
Bij Dorrestijnauto’s kunt u terecht voor de in- en verkoop van gebruikte auto’s. Wij hebben altijd occasions op voorraad in verschillende merken en prijsklassen.
Martin Dorrestijn is al van jongs af aan bezig met auto’s. Het begon met het verkopen van auto-onderdelen en af en toe auto’s. Begin 2020 is hij officieel gestart met Dorrestijnauto’s. Met technische kennis én passie voor auto’s regelt Martin de inkoop tot en met de aflevering van uw gekochte auto. Sinds 2024 is Rineke Dorrestijn ook betrokken in het bedrijf, eveneens van jongs af aan opgegroeid en werkzaam in de autobranche. Bij ons kunt u rekenen op een persoonlijke ervaring met eerlijk advies. Vertrouwen en service staan op 1. Kijk eens bij de beoordelingen wat anderen over ons vertellen.
Heeft u interesse in één van onze occasions? Voor een bezichtiging/proefrit kunt u vrijblijvend langskomen!
Onze advertenties zijn met zorg gemaakt, er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Controleer bij aankoop de zaken welke u beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.770 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.224 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.819 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 887 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | B |



