
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
SEAT Leon
Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business 204pk | Automaat | Matrix LED | Schuifdak | Elektrische achterklep | 17 Inch LM velgen | Stoel & Stuur verwarming | Verlengde garantie

SEAT Leon
Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business 204pk | Automaat | Matrix LED | Schuifdak | Elektrische achterklep | 17 Inch LM velgen | Stoel & Stuur verwarming | Verlengde garantie
€ 38.94920266.710 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 januari 2026 |
| APK | 16 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.903 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Deze Seat is een auto uit onze demovloot. Bent u op zoek naar een bijna nieuwe Seat voor de prijs van een occasion, kies dan voor een demo.
*Waarom kiezen voor een demo :*** Altijd rijk uitgerust* Een lage kilometerstand* Minimaal 12 maanden fabrieksgarantie* Auto is maximaal 12 maanden oud** Snel leverbaar, u kunt binnen enkele dagen op weg met uw nieuwe Seat.
Interesse in deze Seat of wilt u deze gewoon in het echt ervaren? Neemt u dan contact met ons op zodat u er zeker van bent dat de auto op de vestiging aanwezig is (dit betreft een rijden de demo, vraag naar de actuele km stand)
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen schuif-kanteldak (PTC)
- Velgen 'Dynamic', 17 inch lichtmetaal (CJ1)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- LED mistlampen
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- Safe & Driving Pack (actieve noodgeval assistent, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Matrix LED verlichting, parkeer assistent) (P30)
- Technology Pack (draadloze telefoonlader, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, voorstoelen verwarmd) (P29)
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accu snellaadtijd (10%-80%): 26 minuten
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Kleur bekleding : zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- a-point Basis (inbegrepen):
✓ Tenaamstelling van de occasion
✓ 12 maanden wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wettelijke garantie (12 maanden garantie) - a-point Comfort pakket (€ 395 meerprijs):
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ 12 maanden BOVAG-garantie
✓ Minimaal 3 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerde kilometerstand
✓ Controle vloeistoffen, olie en bandenspanning
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "a-point Basis"): BOVAG garantie (12 maanden)
- a-point Zekerheid pakket (€ 995 meerprijs):
✓ 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie
✓ Minimaal 12 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerd 7.500 km of 6 maanden
onderhoudsvrij rijden
✓ Uitgebreide 130-puntencheck
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Mobiliteitsgarantie*
✓ 2 dagen gratis vervangend vervoer
+ Gratis eerste jaar a-point loyaliteit
(t.w.v. € 437,50)
Profiteer van gratis voordelen zoals zomer- en
winterchecks en APK.*
Identificatie
Referentienummer: 732389
Productienummer: 732389
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.800 x 1.456 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 130 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,4 l/100km (1 op 250,0) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
A-Point Almere
Veluwezoom 17-191327 AE Almere































