
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
SEAT Leon
Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business
€ 42.94020261.265 km
€ 42.940
€ 35.604excl. BTW
| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 1.265 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2026 |
| APK | 22 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.101 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- File assistent
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Rijstrooksensor met correctie
- Velgen 'Dynamic', 17 inch lichtmetaal (CJ1)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2025 - 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 12,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Udenhout Breda Konijnenberg 3A 4825BC BREDA, NL 076-800 0000 https://udenhout.nl/ tb@leadnet.nl
Bedrijfsinformatie
• OPENINGSTIJDEN •
Van den Udenhout Breda | Volkswagen staat 6 dagen per week voor u klaar. Op maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 18:00 en op zaterdag van 09:00 tot 17:00 uur.
• CONTACT •
Neem direct contact met ons op via: 076-800 0000 of via WhatsApp: 06-55725428.
• TOTALE VOORRAAD •
Wij hebben altijd zeer scherpe deals op nieuwe auto's en aantrekkelijke jonge occasions.
Bekijk ons totale aanbod op www.udenhout.nl/auto
• ZAKELIJK RIJDEN? •
Via onze eigen, onafhankelijke leasemaatschappij Van den Udenhout lease kunt u iedere auto voordelig leasen per maand. We maken graag een aantrekkelijk persoonlijk voorstel!
Vraag direct een offerte aan via: www.udenhoutlease.nl/
• LIEVER PRIVATE LEASE? •
Wilt u een nieuwe auto rijden zonder dat u spaargeld hoeft in te leggen?
Kies voor private lease! Met private lease rijdt u een gloednieuwe auto voor één vast bedrag per maand, u hoeft alleen nog te tanken!
Meer weten? Kijk op www.udenhout.nl/leasen/private-lease
Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.800 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 130 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,4 l/100km (1 op 250,0) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
Opties
Van den Udenhout Breda
Konijnenberg 34825 BC Breda






