

SEAT Leon
2.0 TFSI Cupra R
€ 9.4502010182.360 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2010 |
| APK | 24 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.115 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Bij Autospot Dijk richten we ons op de verkoop van sportieve occasions van de hoogste kwaliteit. Elke auto wordt zorgvuldig gecontroleerd en alleen de beste voertuigen komen in ons aanbod. Als liefhebbers van sportieve auto’s staan wij voor een goede service, zie onze recensies waar we trots op zijn! Als u uw auto komt ophalen, is hij gecheckt, gepoetst en APK gekeurd. Sinds 2020 zijn wij bij Autospot Dijk gepassioneerd bezig met het verkopen, onderhouden en repareren van sportieve occasions. Dit doen wij vanuit onze mooie showroom en garage in Brucht, dichtbij de Duitse grens.
Je bent van harte welkom om onze auto's te bekijken, uitsluitend doen we dit op afspraak. Zodat we kunnen garanderen dat wij en de betreffende auto aanwezig is. Daarnaast bieden we de optie voor financieringsmogelijkheden. Wil je meer informatie , neem dan vrijblijvend contact met ons op of maak een vrijblijvende proefrit en ervaar de sportieve rijstijl van onze auto's. Komt het tijdens onze regulieren openingstijden niet uit, neem gerust contact op om een afspraak te maken buiten onze openingstijden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo goed mogelijk aan te tonen. Echter is fouten maken menselijk, aan deze advertentie kunnen dus geen rechten worden ontleend
Autospot Dijk - Passie voor sportieve occasions, perfectie in verkoop en service!
Modelreeks: 2005 - 2013
Modelcode: 1P1
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 258 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 190 g/km
Fijnstofuitstoot: 3 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Inbegrepen afleverpakket: Autospot Dijk Pakket: Auto compleet nakijken, Nieuwe apk.
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 195 kW (266 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.770 x 1.458 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.945 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 679 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
| Energielabel | E |



