
SEAT Leon
1.4 TSI eHybrid 204pk PHEV FR · Navigatie · Apple/Android Car Play · 360°Camera + Parkeersensoren

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 februari 2021 |
| APK | 8 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 37.847 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Bij Maas-De Koning doen we er alles aan om uw rijervaring zo aangenaam en zorgeloos mogelijk te maken. Bij de aanschaf van een dealeroccasion heeft u de vrijheid om te kiezen welk afleverpakket het beste aansluit bij uw wensen. Wij bieden twee pakketten: het Standaard pakket (inbegrepen) en het Approved pakket (tegen een meerprijs). Met het Approved pakket kiest u voor extra zekerheid, zoals minimaal 12 maanden garantie en een onderhoudsvrije periode van 6 maanden of 7.500 km na aflevering. Zo geniet u van maximale gemoedsrust. U bepaalt zelf welke zekerheid en service u nodig heeft, terwijl wij ervoor zorgen dat uw voertuig technisch volledig wordt klaargemaakt volgens uw voorkeuren.
De SEAT Leon is gebouwd met hoogwaardige techniek en maakt het rijden van lange ritten, maar ook korte stukjes, tot een feestje. De aanwezige hybride motor is een slimme extra. Tijdens het rijden en remmen laadt de accu bij, zodat de elektromotor de brandstofmotor kan ondersteunen of het zelfs helemaal overnemen. Dat scheelt in kosten! Laat de kou maar komen! U zit altijd goed met de heerlijke stoelverwarming. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Het full map navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Met automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry is deze SEAT helemaal compleet.
In de SEAT Leon heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Deze SEAT Leon is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door front assist, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Maas-De Koning – dé autodealer verspreid over de Randstad, tussen de grote steden. Dealer voor de merken Volkswagen, Audi, Audi RS, SEAT, CUPRA, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens. Kom langs voor onze uitgebreide voorraad nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, reparatie, schadeherstel, leasing en accessoires.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- LED mistlampen
- Magnetic Tech Grey (S7S7)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
Overig
- rijprofielselectie
- Fabrieksgarantie
- Front assist
- Instructieboekjes aanwezig
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Technology Pack (voorstoelen verwarmd, draadloze telefoonlader) (P24)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Referentienummer: 2164
Productienummer: 2164
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 546 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket STANDAARD (inbegrepen):
40 punten check / tenaamstelling / resterende APK / nationale autopas / volledige reinigen en poetsen.
Iedere gebruikte auto van Maas-De Koning leveren wij af met ons “Standaard Afleverpakket”. Dit kosteloze afleverpakket houdt in: 40 punten check, tenaamstellen, resterende APK, nationale autopas en volledig reinigen en poetsen. NB: met dit pakket neemt u de auto mee zoals hij bij ons op voorraad staat, zonder onderhoudsbeurt of garantie. Kiest u liever voor extra zekerheid en garantie? Dan bieden wij het “Approved Afleverpakket”. Informeer bij onze verkopers naar de mogelijkheden en meerprijzen hiervan.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
- Afleverpakket APPROVED (€ 895 meerprijs):
Geldig voor auto’s zonder fabrieksgarantie of verlengde garantie / 130 punten check / 12 maanden garantie / minimaal 7.500km of 6 maanden onderhoudsvrij rijden / 1x gratis vervangend vervoer / halve tank brandstof of halve acculading / mobiliteitsgarantie / tenaamstelling / nationale autopas / volledige reinigen en poetsen.
Iedere gebruikte auto van Maas-De Koning leveren wij af met ons “Standaard Afleverpakket”. Dit kosteloze afleverpakket houdt in: 40 punten check, tenaamstellen, resterende APK, nationale autopas en volledig reinigen en poetsen. NB: met dit pakket neemt u de auto mee zoals hij bij ons op voorraad staat, zonder onderhoudsbeurt of garantie. Kiest u liever voor extra zekerheid en garantie? Dan bieden wij het “Approved Afleverpakket”. Informeer bij onze verkopers naar de mogelijkheden en meerprijzen hiervan.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden


Renault Mégane vs. Seat Leon - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.800 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.514 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 63 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 27 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Maas-De Koning Krimpen aan den IJssel
Stormpolderdijk 382921 LL Krimpen aan den IJssel


































