
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Leon
Sportstourer FR Business 1.5 TSI eHybrid 204 PK
€ 39.190202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2026 |
| APK | 24 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- File assistent
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 223038
Productienummer: 223038
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Kleur bekleding : zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Garantie 24 maanden (zonder meerprijs): https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Ames Ridderkerk Wolweverstraat 2 2984CD RIDDERKERK, NL 0883749765 http://www.ames.nl ames@leadnet.nl
Bedrijfsinformatie
Welkom bij Ames Autobedrijf Ridderkerk
Deze auto is bij Ames uit voorraad leverbaar. De prijs betreft een rijklaarprijs. Mocht u nog vragen hebben over deze of één van onze andere voorraadauto’s, neem dan contact op met ons op via 088-3749765 of via info@ames.nl. Ook bent u van harte welkom in één van onze showrooms. Onze verkoopadviseurs informeren en adviseren u geheel vrijblijvend. Ames biedt u ook aantrekkelijke mogelijkheden op het gebied van verzekering en financiering.
Alle informatie is onder voorbehoud van typ- en programmeerfouten.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.800 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,4 l/100km (1 op 250,0) |
| CO2-uitstoot | 29 g/km |
Opties
Ames Volkswagen Autobedrijf B.V. Ridderkerk
Wolweverstraat 22984 CD Ridderkerk
























