
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Leon
Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business
€ 41.950202610 km
€ 41.950
€ 35.627excl. BTW
| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 10 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2026 |
| APK | 29 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 43.178 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Spaans in karakter, Duits in techniek. Da's typisch Seat. auto emocion. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Zijwaartse g-krachten worden solide opgevangen door de sportstoelen. Het daglicht valt in overvloed via het elektrisch bediende panoramadak op het fraaie interieur. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Verblinding van tegenliggers is er niet meer bij, dankzij de koplampen met matrix LED-verlichting. En toch de kwaliteit van daglicht in het donker! Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard is niet alleen enorm fraai en handig, maar draagt actief bij aan een veilige en slimme rit. Bij het inparkeren hoef je het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor je uit. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Filerijden zal nooit een pretje worden. Maar met de file assistent wordt het wél relaxter. Deze geavanceerde optie zorgt dat je automatisch de juiste afstand tot de voorligger houdt en remt bovendien als de rij tot stilstand komt. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met jouw stem kun jij de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. De uitrusting van deze auto is met connected drive services, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen en DAB ontvangst behoorlijk compleet.
De automatische veiligheidssystemen in deze SEAT fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merk je bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we jouw interesse gewekt? Deze Leon Sportstourer staat nu voor je klaar, je bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we je ook meteen over de financieringsvormen die we je kunnen aanbieden. Bel je ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Lichtmetalen velgen 17"
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Technology Pack (Draadloze telefoonlader, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Voorstoelen verwarmd)
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: jan. 2025 - 2026
Referentienummer: 712260
Productienummer: 712260
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| CO2-uitstoot | 8 g/km |
Opties
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Donau 1202491 BC Den Haag











