
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Leon
Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business
€ 39.950202610 km
€ 39.950
€ 33.131excl. BTW
| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 10 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2026 |
| APK | 29 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.017 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Pit en perfectionisme gaan prima samen. Wel bij Seat, in ieder geval. auto emocion. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De sportstoelen geven het interieur van deze Leon Sportstourer een super strakke en sportieve uitstraling. Voel die ruimte eens! Lekker veel licht door het elektrisch bediende glazen panoramadak. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Overzicht, informatie en functionaliteit: dat biedt het digitale dashboard. De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets je meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Filerijden zal nooit een pretje worden. Maar met de file assistent wordt het wél relaxter. Deze geavanceerde optie zorgt dat je automatisch de juiste afstand tot de voorligger houdt en remt bovendien als de rij tot stilstand komt. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met jouw stem kun jij de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Met connected drive services, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst en regensensor is deze SEAT helemaal compleet.
De SEAT Leon Sportstourer is jouw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor jou de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om je voor gevaarlijke situaties te behoeden. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als je wilt, kun je al snel rijden met jouw nieuwe Leon Sportstourer. Onze verkoopadviseurs staan klaar om je de auto te laten zien. Dan leggen ze je meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Safe Drive (actieve noodgeval assistent, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Matrix led koplampen)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: jan. 2025 - 2026
Referentienummer: 732490
Productienummer: 732490
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Aanvullende garantielabels: SEAT Approved Occasion
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
Opties
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Donau 1202491 BC Den Haag




















